zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

TECZKA do akt osobowych 10 szt.

44,71 zł netto
54,99 zł brutto

(5,50 zł 1szt.)

Teczka ZAWIESZANA do AKT OSOBOWYCH

Producent SPIRAL

Kod producenta 40126

Specyfikacja:

  • karton o gramaturze 230g/m2
  • kolor: beżowy
  • cztery przestrzenie i cztery elementy do wpinania dokumentów
  • okienko informacyjne przesuwne ze sztywnego tworzywa
  • przekładki w kolorze beżowym
  • karteczki organizacyjne w kolorze białym
  • opakowanie 10szt

Teczka na akta osobowe to nieodłączny element organizacji dokumentacji personalnej w każdej firmie czy instytucji. Dla zachowania porządku i zapewnienia dostępu do istotnych informacji związanych z pracownikami, warto zainwestować w solidną i funkcjonalną teczka na akta osobowe.

  1. Solidna konstrukcja: Nasza teczka na akta osobowe jest wykonana z wytrzymałego materiału, który zapewnia długotrwałą ochronę dokumentacji personalnej przed uszkodzeniami i zagubieniem.

  2. Funkcjonalność: Przemyślany układ wewnętrzny teczki ułatwia organizację i szybkie odnalezienie potrzebnych dokumentów. W teczce znajdują się odpowiednie kieszenie, przegródki oraz miejsce na etykiety, co umożliwia przejrzyste oznaczenie i kategoryzację akt osobowych.

  3. Bezpieczeństwo danych: Nasza teczka na akta osobowe zapewnia bezpieczeństwo poufnych informacji. Dokumentacja personalna jest chroniona przed nieuprawnionym dostępem.

  4. Estetyka: Nasza teczka na akta osobowe jest dostępna z naklejkami identyfikacyjnymi, co pozwala dostosować ją do wizualnej identyfikacji firmy lub instytucji.

  5. Ekologia: Nasza firma dba o środowisko naturalne, dlatego nasze teczki są produkowane z materiałów przyjaznych dla środowiska.

  6. Dostępność i cena: Oferujemy konkurencyjne ceny i dostępność teczki na akta osobowe, co sprawia, że nasze produkty są dostępne dla szerokiego grona klientów.

Teczka na akta osobowe to nie tylko praktyczny i bezpieczny sposób na przechowywanie dokumentacji personalnej, ale także doskonały element organizacji biurowej. Dzięki niej można zachować porządek w dokumentacji oraz ułatwić pracę zespołowi HR.

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Wczytywanie...