Szanowni Państwo, nasz sklep jest w trakcie aktualizacji co może powodować utrudnienia w składaniu zamówień, prosimy o kontakt drogą mailową na adres sklep@123folia.pl - dołożymy wszelkich starań aby zamówienia były realizowane na bieżąco.

Kategorie

Informacja

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

Folia stretch czarna

Jedna z najpopularniejszych rodzajów folii to czarny stretch. Cenne właściwości tej folii są doceniane w branży logistycznej na całym świecie. Już od wielu lat stosuje się ją w wielu miejscach, gdzie konieczne jest zabezpieczanie towarów. Nie tylko rewelacyjnie chroni przed brudem czy przemieszczaniem się produktów podczas transportu. Zabezpiecza również przed kradzieżą i spojrzeniami ciekawskich osób. Taka folia stretch czarna, podobnie jak przezroczysta wyróżnia się wytrzymałością, trwałością i kleistością. Jej czarny kolor pozwala zakryć przedmioty, dzięki czemu nikt nie dowie się, co przewozimy w środku. Warto wiedzieć, że folia stretch czarna jest bardzo łatwa w stosowaniu. Wystarczy owinąć nią przedmioty. Taka folia to tani sposób na pakowanie przesyłek i różnych przedmiotów, gdyż pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. Właśnie dlatego folia stretch ta wykorzystywana jest przez wiele sklepów prowadzących sprzedaż internetową.

FOLIA STRETCH CZARNA  

Jest 24 produktów.

Folia stretch czarna - postaw na wysoką jakość

W ofercie prezentujemy wiele rodzajów folii stretch czarnej. Mamy te o wadze 250 g, 1 kg, 1,5 kg, 3 kg czy 5 kg w różnych wymiarach. Oferujemy zakup pojedynczych sztuk czy palet. Wszystkie produkty są dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach, dlatego zachęcamy do zakupów. To wysokiej jakości folia o grubości 23 mikronów. Jest wytrzymała, solidna i bardzo trwała. Mamy szeroką gamę produktów, które idealnie dopasują się do wymagań klientów. Polecamy ich zakup. W przypadku chęci zakupu w hurcie jesteśmy otwarci do negocjacji ceny. Mamy folię, która sprawdzi się do użytku domowego, a także w wielu firmach działających w różnych branżach. Można wykorzystywać ją do ręcznego owijania bądź przy użyciu dyspensera. Kupując w naszym sklepie folię stretch czarną czy inne produkty, można mieć pewność zakupu oryginalnych i wysokiej jakości produktów prosto od producenta.

Folia stretch czarna - gdzie znajduje zastosowanie?

Folia stretch czarna sprawdzi się w wielu branżach. Wykorzystuje się ją do zabezpieczania przedmiotów przed uszkodzeniami czy przesuwaniem się w czasie transportu, czy przechowywania. Taka folia rewelacyjnie chroni przed wilgocią, wodą, promieniowaniem UV, brudem i kurzem. Chętnie stosuje się ją w branży przemysłowej do zabezpieczania sprzętu AGD i RTV, mebli i wielu innych przedmiotów, szczególnie tych, które będą przechowywane na strychu, w piwnicy czy w wielkopowierzchniowych magazynach. Folia stretch czarna znakomicie chroni przedmioty w czasie transportu. Przez wzgląd na swoją rozciągliwość jest w stanie doskonale owinąć przedmiot tak, aby nie było możliwości wnikania żadnych zabrudzeń czy wody. Nadaje się nawet do dużych przedmiotów, dlatego jest tak popularna. Zachęcamy do zakupu naszej folii stretch czarnej, gdyż oferujemy jedynie produkty wysokiej jakości, które sprawdzą się w wielu warunkach, chroniąc zawartość przed uszkodzeniami.

Czym wyróżnia się folia stretch czarna?

Oferowana w naszym sklepie folia stretch czarna wyróżnia się wieloma zaletami. Jest przede wszystkim ciemna i nie prześwituje, dzięki czemu zapewnia anonimowość przesyłce czy zapakowanym przedmiotom. Wykazuje rewelacyjną szczelność, dlatego nie przedostaje się do niej kurz i brud. Przez wzgląd na swój kolor doskonale chroni przed nasłonecznieniem. Jest elastyczna i termokurczliwa, doskonale klei się do zawartości, dlatego nie rozwija się podczas transportu czy przechowywania. Wyróżnia się łatwością użytkowania, gdyż pozwala na szybkie zapakowanie zawartości. Niewątpliwą zaletą takiej folii stretch czarnej jest jej niska cena, co pozwala zaoszczędzić środki. Daje szansę na zachowanie stabilności, dzięki czemu służy do pakowania przedmiotów o różnych kształtach i gabarytach. W ofercie oprócz czarnej foli mamy także rewelacyjną folię stretch przezroczystą czy folię stretch maszynową, dlatego zapraszamy do zakupów w naszym sklepie.

Dodano produkt do porównania