Szanowni Państwo, nasz sklep jest w trakcie aktualizacji co może powodować utrudnienia w składaniu zamówień, prosimy o kontakt drogą mailową na adres sklep@123folia.pl - dołożymy wszelkich starań aby zamówienia były realizowane na bieżąco.

Kategorie

Informacja

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

Obecnie zdecydowana większość ludzi na świecie wysyła paczki. Sprzedaż wysyłkowa jest teraz jeden z głównych kanałów wymiany towarów pomiędzy producentem a klientem. Jednak, aby nasza przesyłka dotarła do nas bezpiecznie i bez żadnych uszkodzeń, należy ją w odpowiedni sposób zabezpieczyć. Niezawodną pomocą, którą każdy sprzedawca powinien mieć w swojej firmie, czy domu jest folia stretch przezroczysta. Daje ona możliwość stabilnego i mocnego owinięcia przedmiotu, eliminując jego przesuwanie się podczas transportu np. na paletach transportowych. Dzięki temu nawet ciężkie meble mogą do nas dotrzeć w stanie nienaruszonym, dzięki odpowiedniemu zabezpieczeniu folią stretch przezroczystą. Na naszej stronie posiadamy wiele różnych modeli folii, która zdecydowanie ułatwi każdemu bezpieczne pakowanie. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

folie-stretch-123folia.pl

FOLIA STRETCH PRZEZROCZYSTA 

Jest 36 produktów.

Jakie folie stretch przezroczyste oferujemy?

Wszystkie produkty dostępne na naszej stronie są nowe. Posiadamy folie przezroczyste stretch w różnych wagach od 250 g do 3 kg. Oferujemy również folie z cienką tuleją. Wykorzystanie nasze produkty pomagają w łatwym i trwałym zabezpieczeniu towaru na paletach. Nawet ręczne owinięcie ładunku folią przezroczystą stretch uniemożliwia jego zsunięcie się. Dodatkowo folia zabezpiecza towar przed uszkodzeniem podczas jego przewożenia. Posiadanie folii stretch w firmie to zdecydowana konieczność. Bez jej wykorzystania transport, w szczególności towarów na paletach, byłby bardzo trudny i mozolny. Jeśli posiadają Państwo firmę wysyłkową lub zajmują się transportem jakiegokolwiek towaru umieszczonego na paletach, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą folii przezroczystych stretch. Gwarantujemy, że z wykorzystaniem folii praca staje się łatwiejsza i przyjemniejsza, a towar dociera do klienta w stanie nienaruszonym. Szeroki wybór naszych produktów pozwala na dopasowanie folii do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Dlaczego warto wybierać nasze folie stretch przezroczyste?

Folia przezroczysta stretch to niezawodna pomoc podczas pakowania towaru oraz jego przewożenia np. na paletach. Stanowi niezbędne akcesorium zaplecza każdej firmy. Jej rozciągliwość oraz wytrzymałość, stanowią gwarancję bezpieczeństwa podczas przewożenia ładunków i dostarczanie ich w nienaruszonym stanie. Folia zabezpiecza także przed uszkodzeniami i nieoczekiwanym zsunięciem się ładunku z palety. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór folii o różnych wielkościach i właściwościach. Posiadamy także folię stretch czarną oraz folię stretch maszynową. Wykorzystanie folii w pakowaniu i transporcie pozwala na swobodne przewożenie nawet najcięższych paczek bez obaw o ich uszkodzenie, czy przemieszczenie się ładunku. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką oferta akcesoriów do pakowania.

Dodano produkt do porównania