zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Kategorie

ARTYKUŁY BIUROWEARTYKUŁY HIGIENICZNE

WYPEŁNIACZ DO PACZEK

Flo Pak to wypełniacz do paczek w kształcie ósemki - tak zwany "chrupek" stosowany w opakowaniach ochronnych, zwłaszcza w branży przesyłek i pakowania. Jednym z najbardziej znanych produktów do wypełniania przestrzeni w przesyłkach.

Wypełniacz flo pak to materiał do wypełniania przestrzeni w opakowaniach w celu zabezpieczenia produktów przed uszkodzeniami podczas transportu. Jest to rodzaj materiału opakowaniowego, który często składa się z małych, lekkich elementów w kształcie "pęcherzyków" lub "chrupek". Zazwyczaj wykonane z tworzywa sztucznego, takiego jak polistyren lub polietylen.

Główne zastosowania:

  1. Ochrona produktów: Wypełniacz Flo Pak ma zdolność dopasowania się do kształtu i rozmiaru produktów, co pomaga w ich stabilizacji i zabezpieczeniu przed ewentualnymi uszkodzeniami podczas transportu.

  2. Wypełnianie pustych przestrzeni: Produkt jest umieszczany w opakowaniu, a puste przestrzenie wokół niego są wypełniane luźnym wypełnieniem Flo Pak, eliminując możliwość przemieszczania się wewnątrz opakowania.

  3. Łatwość i elastyczność użyciu: Wypełniacz skropak jest łatwy do stosowania, szybki do ułożenia wokół produktów i elastyczny w dostosowywaniu się do różnych kształtów.

Warto zauważyć, że istnieje wiele różnych marek oferujących podobne produkty, ale Flo Pak jest jedną z bardziej rozpoznawalnych. Produkty tego typu są powszechnie stosowane w magazynach, firmach przesyłkowych oraz wszędzie tam, gdzie konieczne jest bezpieczne pakowanie i transportowanie produktów.

Wczytywanie...