Informacja

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

Transport towarów, a także ich bezpieczne przechowywanie w magazynie to jedno z najważniejszych zadań, które stoją przed przedsiębiorstwami z różnorodnych branż. Dostępne w naszej ofercie akcesoria pomogą Państwu zrealizować te wyzwania, a także zwiększyć możliwości — jednym z produktów jest folia stretch maszynowa. Ma ona niewątpliwe zalety, pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze, dzięki czemu z pewnością przyda się Państwu w trakcie codziennego funkcjonowania magazynu.

FOLIA STRETCH MASZYNOWA  

Jest 4 produktów.
 • FOLIA STRETCH MASZYNOWA kg Najłatwiejszym i najefektywniejszym sposobem zabezpieczenia towaru na paletach jest owinięcie FOLIĄ STRETCH MASZYNOWĄ. Dzięki zabezpieczeniu ładunku folią stretch zsunięcie towaru z palety jest niemożliwe.  Folia przydatna jest przy: -pakowaniu towaru, -wysyłce, -magazynowaniu. Oferta dotyczy FOLII STRETCH transparentnej...

  Learn more...

  9,23 zł brutto 7,50 zł netto W magazynie
 • FOLIA STRETCH MASZYNOWA 5 kg CZARNA  Najłatwiejszym sposobem zabezpieczenia towaru na paletach jest ręczne owinięcie folią stretch. Dzięki zabezpieczeniu ładunku folią stretch zsunięcie towaru z palety jest niemożliwe.  Folia przydatna do: -wysyłce -magazynowaniu Oferta dotyczy rolki strecz maszynowej, na tulejce o średnicy 76mm cena podana za ROLKĘ 5 kg...

  Learn more...

  72,99 zł brutto 59,34 zł netto W magazynie
 • FOLIA STRETCH MASZYNOWA 5kg Najłatwiejszym i najefektywniejszym sposobem zabezpieczenia towaru na paletach jest owinięcie FOLIĄ STRETCH MASZYNOWĄ. Dzięki zabezpieczeniu ładunku folią stretch zsunięcie towaru z palety jest niemożliwe.  Folia przydatna jest przy: -pakowaniu towaru, -wysyłce, -magazynowaniu. Oferta dotyczy STRETCH transparentnej MASZYNOWEJ,...

  Learn more...

  65,60 zł brutto 53,33 zł netto W magazynie
 • FOLIA STRETCH MASZYNOWA KG CZARNA Najłatwiejszym i najefektywniejszym sposobem zabezpieczenia towaru na paletach jest owinięcie FOLIĄ STRETCH MASZYNOWĄ. Dzięki zabezpieczeniu ładunku folią stretch zsunięcie towaru z palety jest niemożliwe.  Folia przydatna jest przy: -pakowaniu towaru, -wysyłce, -magazynowaniu. Oferta dotyczy FOLII STRETCH CZARNEJ...

  Learn more...

  10,09 zł brutto 8,20 zł netto W magazynie

Jakie są zalety maszynowej folii stretch?

Wspomniana przez nas powszechność zastosowania jest efektem wielu korzyści, które można uzyskać dzięki zakupowi opisywanego produktu. Uniwersalność objawia się w możliwości wykorzystania folii stretch do bardzo szerokiej palety pakowania produktów. Poza tym przy wyborze opcji przezroczystej folii bez problemu widać, co się pod nią znajduje, dlatego nie będą mieć Państwo wówczas problemów z identyfikacją towarów.

Warto również wspomnieć o bardzo wysokim poziomie zabezpieczenia towarów, którym charakteryzuje się wykorzystanie maszynowej folii stretch.

Chroni ona nie tylko przed potencjalnymi uszkodzeniami, ale także zapobiega zabrudzeniom, co mogłoby się przytrafić podczas codziennej pracy magazynowej, szczególnie przy dłuższym okresie przechowywania.

Zastosowanie maszynowej folii stretch

Wykorzystanie tego sposobu zabezpieczania towarów jest możliwe do różnorodnych produktów z wielu gałęzi przemysłu – budowlanej, chemicznej, a także spożywczej oraz wielu innych. Maszynowa folia stretch jest stosowana przy pomocy specjalnych urządzeń — zwanymi- zwanymi owijarkami, dzięki którym proces pakowania jest znacznie przyspieszony, bezproblemowy i efektywny. Naciąg ustawiany na owijarkach pozwala w pełni wykorzystać potencjał folii stretch maszynowej (150%, 200%, 300%),

Również grubość folii wpływa na zmniejszenie kosztów przy owijaniu, dzięki naszemu doświadczeniu pomożemy Państwu dobrać odpowiednią folię stretch, aby zredukować koszty pakowania w Państwa firmie.

Rodzaje maszynowej folii stretch

Standardowo produkt ten zróżnicowany jest ze względu na grubość. Występujące grubości strechu maszynowego: 8my, 10my, 12my, 15my, 17my, 20my, 23my, 30my co przekłada się na długość nawoju na rolce. Gwarantowany stopień rozciągu folii to bardzo ważna kwestia, który w zależności od konkretnego artykułu może wahać się od 150% do nawet 300% w zależności od przeznaczenia.

W naszej ofercie widoczna jest także różnorodność ze względu na kolor – dostępna jest klasyczna folia stretch przezroczysta, ale też w wersji czarnej, na zamówienie kolory dla wymagających: folia niebieska, folia różowa, folia biała, gdy chcemy ukryć zawartość palety przed wzrokiem nieuprawnionych do tego osób.

Jeśli potrzebują Państwo maszynowej folii stretch, która jest wydajna, uniwersalna i ekonomiczna, w naszej ofercie można wybrać towar, który będzie spełniał wszystkie te potrzeby. Dla klientów, których potrzeby są szczególnie duże, najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie ze specjalnej oferty — negocjując cenę indywidualnie folia stretch hurt.

Dodano produkt do porównania