zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Kategorie

ARTYKUŁY BIUROWEARTYKUŁY HIGIENICZNE

KOPERTY BĄBELKOWE

Koperty bąbelkowe są używane głównie do pakowania i wysyłania przedmiotów, które wymagają dodatkowej ochrony przed uszkodzeniem podczas transportu i wysyłki. Główną cechą kopert bąbelkowych jest warstwa pęcherzykowa, która chroni zawartość przed wstrząsami, uderzeniami i innymi potencjalnymi uszkodzeniami.

Koperty pęcherzykowe są popularne wśród osób wysyłających delikatne przedmioty, takie jak elektronika, szkło, biżuteria, czy inne łamliwe lub podatne na zarysowania przedmioty. Warstwa bąbelkowa działa jak amortyzator, absorbując energię uderzenia i minimalizując ryzyko uszkodzeń.

Ponadto koperty bąbelkowe są lekkie, co może przyczynić się do obniżenia kosztów wysyłki w porównaniu do cięższych opakowań o podobnej ochronie. Dzięki swojej wszechstronności koperty bąbelkowe znajdują zastosowanie w różnych branżach i są powszechnie stosowane w celu zabezpieczenia wysyłanych przesyłek.

Koperty bąbelkowe gdzie kupić?

Różne wymiary kopert możesz kupić na naszym sklepie internetowym, jest również opcja zakupu stacjonarnie, po uprzednim kontakcie telefonicznym zapraszamy do naszej hurtowni opakowań.

Wczytywanie...