Szanowni Państwo, nasz sklep jest w trakcie aktualizacji co może powodować utrudnienia w składaniu zamówień, prosimy o kontakt drogą mailową na adres sklep@123folia.pl - dołożymy wszelkich starań aby zamówienia były realizowane na bieżąco.

Kategorie

Informacja

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

Taśmy pakowe - klejące, samoprzylepne

Zapakowanie paczek bez użycia taśmy pakowej jest prawie nie możliwe. Samoprzylepne taśmy występują w wielu odmianach, które posiadają ogromny wachlarz możliwości. Uniwersalność taśmy samoprzylepnej spowodowana jest warstwą mocnego kleju np. SOLVENT na wytrzymałej bazie - najczęściej na folii lub papierze. Prowadzimy dystrybucję taśm znanej marki SMART.
                                                                                     taśma-pakowa-klejąca

TAŚMY KLEJĄCE 

Jest 39 produktów.

Taśmy PAKOWE klejące — samoprzylepne.

Taśma to wszechstronny produkt, bez którego trudno pracuję się w wielu przedsiębiorstwach, produkt potrzebny do zaklejania paczek, kartonów z gotowymi wyrobami. Wykonane są z różnych materiałów: papier, polipropylen, folia, PVC

rozne-tasmy

Taśmy pakowe szeroki wybór

Taśmy klejące produkowane są w różnych kolorach, szerokościach, z wykorzystaniem różnego kleju — między innymi akryl, hot-melt, solvent — kauczuk naturalny. W każdym zakładzie produkcyjnym, na magazynach, w centrach logistycznych — taśmy pakowe są używane praktycznie wszędzie, wliczając w to gospodarstwa domowe. Głównym wymiarem taśmy pakowej jest jej szerokość, najczęściej używana jest 48x60 czyli taśmy o szerokości 48mm, drugim ważnym parametrem jest jej długość, i tu podstawą jest około 60 metrów bieżących (66 yardów). Szeroka gama dostępnych rozmiarów, rodzajów i grubości, pozwala nam na dobór dla Państwa taśmy zgodnie z zapotrzebowaniem. Najczęściej sprzedawaną taśmą jest SMART - Jakość taśmy pakowej SMART jest znana w całym kraju.

                                               tasma-solvent

Taśmy pakowe główne zastosowanie

Jak sama nazwa wskazuje, taśmy używa się głównie do pakowania, zaklejania paczek owiniętych FOLIĄ STRETCH, kartonów, w celu zabezpieczenia pakowanego towaru na czas transportu czy magazynowania.

W SKLEPIE 123 dostępne są także taśmy specjalistyczne nptaśma pakowa ostrzegawcza — czarno-żółta do oklejania wyjść ewakuacyjnych czy wysokich progów, taśma pakowa ostrzegawcza - ostrożnie szkło posiadająca dwa zastosowania, zaklejanie paczki i informacyjne, że paczka powinna być należycie traktowana. Kolejną genialną opcją jest TAŚMA papierowa EKOLOGICZNA KRAFT - brązowa, dzięki której dbamy o środowisko — taśma jest w pełni biodegradowalna.

Współpracujemy z największymi producentami TAŚM KLEJĄCYCH Z NADRUKIEM. Zapytaj nas o TAŚMĘ Z LOGO.

tasma-ostroznie-szklo

Urządzenia pomocne przy pracy z Taśmą klejącą, czyli DYSPENSERY do taśm pakowych

Urządzenia, dzięki którym Twoja praca stanie się łatwiejsza, komfortowa. Zdecydowaną korzyścią dla Ciebie będzie oszczędność czasu. Stawiając na produkty najwyższej jakości wiemy, że nasze ZAKLEJARKI są ergonomiczne i ułatwią codzienną pracę na magazynie czy przy każdej linii produkcyjnej.

                                                                     dyspenser

Dodano produkt do porównania