zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Kategorie

ARTYKUŁY BIUROWEARTYKUŁY HIGIENICZNE

WYSYŁKA

Kategoria Akcesoria do wysyłki w sklepie 123folia.pl obejmuje szeroki zakres produktów, które ułatwiają, zabezpieczają i usprawniają proces pakowania i wysyłki towarów. Ta kategoria jest szczególnie istotna dla przedsiębiorców, firm logistycznych, a także dla klientów indywidualnych, którzy wysyłają paczki. Oto kilka rodzajów produktów, które mogą być dostępne w tej kategorii:

Różne rodzaje kopert, zarówno bąbelkowe, tekturowe, jak i foliowe, jak i standardowe koperty do listów które służą do wysyłki dokumentów, kartek czy innych płaskich przedmiotów.

Produkty takie jak folia bąbelkowa, wypełniacze flo pak, wypełniacz papierowy są używane do wypełnienia pustych przestrzeni w paczkach, chroniąc zawartość przed wstrząsami i uszkodzeniami.

Etykiety termiczne, etykiety na arkuszach, etykiety ostrzegawcze. Różnego rodzaju etykiety adresowe, etykiety ostrzegawcze, które pomagają w łatwym zidentyfikowaniu paczek, a także informują o ich zawartości lub delikatności.

Foliopaki specjalnie zaprojektowane opakowania, które są odporne na wodę i chronią zawartość paczki przed warunkami atmosferycznymi.

Torebki strunowe dedykowane do przedmiotów drobnych, worek z zamknięciem niezawodne opakowanie

Przylgi / kangurki tej sekcji znajdują się różnego rozmiaru koperty kurierskie do przyklejania na paczki lub palety np z listami przewozowymi.

Kartony przygotowane z myślą o wysyłkach w automatach paczkowych, pasujące idealnie wymiarami, sprawdzą się przy każdej wysyłce.

Folie ochronne na palety, doskonałe wykończenie pakowanej w folie stretch palety. Kaptury chroniące Twoje palety od góry.

Hurtownia opakowań 123folia oferuje szeroką gamę produktów, które mają na celu zwiększenie efektywności i bezpieczeństwa procesu pakowania oraz dostarczenia produktów do odbiorcy w nienaruszonym stanie.

Wczytywanie...