zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

ZAKŁADKI INDEKSUJĄCE Post-it

11,37 zł netto
13,99 zł brutto

(13,99 zł 1szt.)

25x43mm 50szt.

Zakładki indeksujące 3M Post-it

- wykonane z folii PP
- ilość zakładek: 50szt. w rozmiarze 25,4 x 43,2 mm
- umieszczone w plastikowym dyspenserze ułatwiającym wyciąganie
- ułatwiają wyszukiwanie ważnych informacji
- nie zasłaniają tekstu, ponieważ połowa zakładki jest przezroczysta
- można po nich pisać
- można je wielokrotnie odklejać nie niszcząc powierzchni
- kolory wybierany losowo - POMARAŃCZOWY, ZIELONY, JASKRAWY RÓŻOWY

Zakładki indexujące 3M to wyjątkowo przydatny produkt biurowy, który pozwala na łatwe porządkowanie i organizowanie dokumentów, książek lub notesów. Zakładki indexujące są małymi, samoprzylepnymi kartkami w różnych kolorach, które można umieścić na wybranych stronach w celu oznaczenia ważnych punktów lub treści.

Dostępne są w różnych rozmiarach i kolorach, co pozwala na jeszcze lepszą organizację. Można je także w łatwy sposób zdejmować i przeklejać w innych miejscach, co czyni je bardziej praktycznymi niż zwykłe kartki lub zszywki.

Zakładki indexujące są szczególnie przydatne w biurach i szkołach, gdzie ważne dokumenty i książki muszą być łatwo dostępne i uporządkowane. Dzięki nim można szybko znaleźć poszukiwane informacje, a jednocześnie zwiększyć efektywność i skuteczność pracy.

Zakładki indexujące są również przyjazne dla środowiska, ponieważ można ich używać wielokrotnie, co zmniejsza ilość odpadów i zużytych materiałów. Są one również wygodne i łatwe w użyciu, co oszczędza czas i pozwala na bardziej efektywną organizację pracy.

Podsumowując, zakładki indexujące są niezbędnym narzędziem dla każdego, kto zajmuje się organizacją dokumentów i informacji. Dzięki różnorodności kolorów i rozmiarów, są one idealnym narzędziem dla osób, które szukają łatwego i efektywnego sposobu na zorganizowanie swojej pracy.

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Wczytywanie...