zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

PALETA FOLIA STRETCH TRANSPARENT 270 szt. 3 kg

4846,50 zł netto
5 961,20 zł brutto

(22,08 zł 1szt.)

PALETA 270 szt. - FOLIA RĘCZNA TRANSPARENT 3.00 kg

Parametry:

  • szerokość: 50cm
  • waga brutto rolki 3,00kg
  • standardowa tuleja 500
  • grubość folii 23 mikrony
  • naciąg 160%
  • tolerancja parametrów +/-3%

PALETA FOLIA STRETCH TRANSPARENT 3 kg - 270 szt.

Najłatwiejszym i najefektywniejszym sposobem zabezpieczenia towaru na paletach jest ręczne owinięcie folią stretchową. Dzięki zabezpieczeniu ładunku folią zsunięcie towaru z palety jest niemożliwe. Dodatkową zaletą tego rodzaju zabezpieczenia jest ochrona ładunku przed uszkodzeniem w trakcie transportu.

Oferujemy szeroką gamę produktu dopasowanego do indywidualnych wymagań klientów.

Stretch transparentny, który charakteryzuje się dużą rozciągliwością, wytrzymałością. Najlepszy do pakowania paczek.

Zamówienia hurtowe uwzględniają koszt dostawy. Kupując w hurcie, negocjuj cenę.

Folia transparentna, która charakteryzuje się dużą rozciągliwością, wytrzymałością. Najlepsza folia do pakowania paczek.

W naszym sklepie przede wszystkim znajdziesz różnego rodzaju folie stretchowe, akcesoria do pakowania i artykuły biurowe. Naszymi klientami są zarówno użytkownicy indywidualni, jak i przedstawiciele firm zużywających tego typu materiały w dużych ilościach.

Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, dostarczamy folie nie tylko w różnych kolorach, ale również o różnej grubości i wadze. W ofercie naszego sklepu e-commerce posiadamy rolki od 1 kg do nawet 3,8 kg, aby każdy znalazł produkt odpowiadający jego potrzebom.

Folia stretchowa najwyższej jakości

Mamy pełną świadomość, że jakość zamawianych materiałów ma dla naszych klientów ma ogromne znaczenie, dlatego stretch odgrywa potężną rolę przy pakowaniu paczek, jak i palet, dlatego proponujemy produkty tylko z górnej półki.

Każda folia oferowana w tej sekcji jest wykonana z wyselekcjonowanych materiałów, które zapewniają doskonałą rozciągliwość, a jednocześnie nie ulegają łatwemu rozdarciu. Nasze produkty idealnie nadają się do pakowania wszelkiego rodzaju towarów.

Folia stretch w naszym sklepie gwarantuje wysoki poziom ochrony przed uszkodzeniami mechanicznymi czy szkodliwym działaniem promieniowania słonecznego.

Dodatkowo produkty w naszym sklepie są w rozsądnych cenach, które w każdej chwili możemy negocjować, dlatego gorąco zachęcamy do zapoznania się z każdym artykułem i skorzystania z naszej oferty.

Zamawiając folię w ilościach paletowych, redukujesz ilość odpadów, ponieważ mniejsza liczba opakowań jest wymagana przy wysyłce czy transporcie. Mając folię stretchową w ilości paletowej, możesz ulepszyć organizację magazynu czy produkcji. Większa ilość może pomóc w przechowywaniu w jednym miejscu, zamiast w różnych. Również to przyczyni się do bardziej ergonomicznej pracy.

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Wczytywanie...