Najczęściej kupowane

Informacja

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

Folia stretch 2 kg CIENKA TULEJA

Nowy produkt

Folia stretch 2 kg CIENKA TULEJA

Parametry:

  • szerokość: 50 cm
  • waga tulei 350gr
  • waga brutto rolki 2kg                                              
  • grubość folii 23 mikrony
  • naciąg 160%
  • tolerancja parametrów +/-3%

Więcej szczegółów

900 Przedmioty

19,50 zł brutto

15,85 zł netto

19,50 zł za 1szt.

FOLIA STRETCHOWA PRZEZROCZYSTA 2 KG CIENKA TULEJA

W naszym sklepie dostępne są różne STRETCH FOLIE. Naszymi klientami są zarówno użytkownicy indywidualni, jak i przedstawiciele firm zużywających tego typu materiały w dużych ilościach i wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, dostarczamy folie opakowaniowe nie tylko w różnych kolorach, ale również o różnej grubości i wadze. W ofercie naszego sklepu e-commerce posiadamy rolki od 1kg do nawet 3.8 kg, aby każdy znalazł produkt odpowiadający jego potrzebom.

Folia stretchowa najwyższej jakości

Mamy pełną świadomość, że jakość zamawianych materiałów ma dla naszych klientów ogromne znaczenie, folia stretchowa pełni potężną rolę przy pakowaniu paczek, jak i palet, dlatego proponujemy produkty tylko z górnej półki.

Każda folia stretchowa oferowana w tej sekcji jest wykonana z wyselekcjonowanych materiałów, które zapewniają doskonałą rozciągliwość, a jednocześnie nie ulegają łatwemu rozdarciu. Nasze produkty idealnie nadają się do pakowania wszelkiego rodzaju towarów.

Folia stretch w naszym sklepie gwarantuje wysoki poziom ochrony przed uszkodzeniami mechanicznymi czy szkodliwym działaniem promieniowania słonecznego. Dodatkowo produkty foliowe są w naszym sklepie w rozsądnej cenie, którą w każdej chwili możemy negocjować, dlatego gorąco zachęcamy do zapoznania się z każdym artykułem i skorzystania z naszej oferty!

Dostępne u nas rodzaje folii stretchowej

Popularność STRETCH FOLII sprawia, że ​​producenci zaczynają oferować swoim klientom szeroką gamę rozmiarów i odmian. W rezultacie powstały folie o różnej grubości. Rolki folii dostępne są w różnych szerokościach — klienci mogą wybierać według swoich potrzeb i oczekiwań.

Najmniejszą pod względem szerokości odmianą folii stretchowej jest tzw. MINI RAP Mają szerokość od kilku do kilkudziesięciu centymetrów i zazwyczaj sprzedawane są z dyspenserami w postaci uchwytów.

FOLIA STRECZOWA MINI RAP

Dostępne są w wariantach 5 cm, 10 cm, 12 cm, 25 cm z nawojem o standardowej wadze 250 g do 300 g — na życzenie klienta produkujemy cięższe rolki mini rap np. 600 g

                                                        folia-streczowa-minirap

FOLIA STRECZOWA MASZYNOWA

Używana na owijarkach, przeznaczona do szybkiej pracy, dostępna o różnych rozciągach od standardowych 150% power 250% do super power 300%

                                                         folia-streczowa-maszynowa

FOLIA STRECZOWA KOLOROWA

Niesamowita dostępność kolorów, od standardowych przezroczystych po folie o kolorach czarna, niebieska, biała, po bardziej egotyczne różowa, żółta, zielona.

                                                           folia-streczowa-kolor

FOLIA SPOŻYWCZA

Folia przeznaczona do kontaktu z żywnością, nadająca się przy produkcji żywności, jak i każdym domu.

                                                       

                                                        folia-spozywcza

STRETCH FOLIA BEZ GILZY - BEZ TUBOWA

Folia stretch nie zawierająca tulejki wewnątrz, to produkt dostępny w naszym sklepie na zamówienie.

Produkt oferowane w naszym sklepie z ogromnymi możliwościami użycia! Zapytaj o produkt dobrany do Twoich potrzeb. Kup folię i sam wymyślaj nowe zastosowania dla tego genialnego artykułu.                                       

Dodano produkt do porównania