Szanowni Państwo, nasz sklep jest w trakcie aktualizacji co może powodować utrudnienia w składaniu zamówień, prosimy o kontakt drogą mailową na adres sklep@123folia.pl - dołożymy wszelkich starań aby zamówienia były realizowane na bieżąco.

Najczęściej kupowane

Kategorie

Informacja

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.
Folia stretchowa biała 3kg cienka tuleja Zobacz większe

Folia stretchowa biała 3 kg cienka tulejka

Nowy produkt

Parametry:

  • szerokość: 50cm
  • waga brutto rolki 3,00 kg
  • waga tulejki 350 gram
  • grubość folii 23 mikrony
  • naciąg 160%
  • tolerancja parametrów +/-3%
  • kolor BIAŁA

Więcej szczegółów

90 Przedmioty

45,30 zł brutto

36,83 zł netto

Folia stretchowa BIAŁA 3 kg CIENKA TULEJKA

FOLIA STRETCHOWA BIAŁA kryjąca to produkt przydatny do zabezpieczania pojedynczych przedmiotów, palet, pudełek i różnych ładunków. Nasza folia została wykonana z wysokiej jakości polietylenu. To rolka o wadze 3KG i szerokości 50 centymetrów. O grubości 23 mikrony. Folia stretch kryjąca, biała posiada nieograniczone możliwości. Jest wytrzymała i bardzo rozciągliwa. Przez wzgląd na swoją kleistość doskonale przyczepia się do owijanych paczek, nie rozkleja się i nie spada, dzięki czemu daje pewność, że wszystkie przedmioty są idealnie zabezpieczone. Nasza folia stretch biała 3 kg to rewelacyjne rozwiązanie, folia zabezpiecza przed czynnikami pogodowymi czy po prostu przed nie pożądanym wzrokiem. To świetny wybór i alternatywa dla folii stretch CZARNEJ i NIEBIESKIEJ - dlatego zapraszamy. U nas folia dostępna jest w bardzo atrakcyjnej cenie - jesteśmy otwarci na negocjacje cenowe.

Folia stretch biała 3 kg - gdzie znajdzie zastosowanie?

Folia stretchowa biała znajdzie zastosowanie w wielu branżach, szczególnie tam, gdzie konieczne jest pakowanie czy zabezpieczanie przedmiotów. Jest mocna, dlatego można stosować ją w wielu branżach produkcji czy przemysłu. Szczególnie sprawdza się w branży transportowej, remontowej czy budowlanej, gdyż pozwala na utrzymanie przedmiotów w odpowiedniej pozycji, zapobiegając ich przemieszczaniu się czy spadaniu z palety. Najczęściej stosuje się ją w sklepach, magazynach, hurtowniach i domach. Idealnie nadaje się w miejscach składowania i transportowania. Nasze folie występują w różnych wagach i kolorach - podstawowa transparent, folia stretch czarna 3 kg i niebieska są odporne na działanie wilgoci. Świetnie zabezpieczają przed brudem, kurzem, wodą i blaknięciem towaru. Dzięki temu wszystkie owinięte nią przedmioty czy palety mogą pozostać w nienagannym stanie. Folia stretch biała to produkt, który zasługuje na uwagę wielu firm czy gospodarstw domowych, dlatego zapraszamy do zakupów.


Oferujemy szeroką gamę folii stretch dopasowaną do indywidualnych wymagań klientów.

STRETCHOWA FOLIA BIAŁA - nadaje paczkom świetnego wyglądu i pomaga w identyfikacji zapakowanych produktów.

Dodano produkt do porównania