Szanowni Państwo, nasz sklep jest w trakcie aktualizacji co może powodować utrudnienia w składaniu zamówień, prosimy o kontakt drogą mailową na adres sklep@123folia.pl - dołożymy wszelkich starań aby zamówienia były realizowane na bieżąco.

Najczęściej kupowane

Kategorie

Informacja

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

PALETA TAŚMA SMART 48/60y SOLVENT Brązowa 3456szt.

Nowy produkt

Taśma pakowa SMART paleta - 96 kartonów 3456szt.

  • Szerokość 48mm
  • Długość 60y
  • Kolor brązowa
  • Klej Solvent - kauczuk naturalny
  • Jednostka sprzedaży 1 paleta - 96 kartonów - 3456 szt.

Więcej szczegółów

4 Przedmioty

9 309,43 zł brutto

7 568,64 zł netto

2,69 zł za 1szt.

Taśma pakowa SMART brązowa - Havana

Taśma klejąca Smart Klej na bazie kauczuku naturalnego to najwyższej jakości produkt na rynku opakowań, który sprawi, że Twoje paczki będą zabezpieczone i gotowe do transportu. Taśma pakunkowa jest wykonana z trwałego materiału, który gwarantuje wytrzymałość i ochronę Twoich paczek.

Jedną z głównych zalet zakupu hurtowej ilości taśmy pakowej Smart jest oszczędność finansowa. Klient, który decyduje się na zakup w dużej ilości, korzysta z atrakcyjnych rabatów, co pozwala znacznie obniżyć koszty. Dzięki temu można zaoszczędzić znaczną sumę pieniędzy, szczególnie jeśli regularnie korzysta się z taśmy pakowej do codziennych operacji pakowania i wysyłki.

Dzięki wysokiej jakości naturalnego kleju kauczukowemu zastosowanemu w taśmie pakowej Smart, masz pewność, że Twoje paczki będą odpowiednio zabezpieczone. Ten klej zapewnia mocne i trwałe połączenie, które skutecznie chroni Twoje produkty przed uszkodzeniem podczas transportu. Dodatkowo, taśma jest łatwa w użyciu - w naszym sklepie znajdziesz również dyspensery doskonale pasujące do tego typu taśm klejących, dzięki czemu zaoszczędzisz czas i zwiększysz wydajność swojej działalności.

Podsumowując, taśma pakowa Smart Kauczuk w jednostce sprzedaży paleta 3456 sztuk to doskonały wybór dla klientów, którzy potrzebują niezawodnego, trwałego i ekonomicznego rozwiązania do pakowania i wysyłki. Zakup hurtowej ilości taśmy zapewnia znaczne korzyści finansowe, większą wygodę i efektywność w zarządzaniu zapasami. Niezawodność kleju kauczukowego gwarantuje bezpieczeństwo Twoich paczek podczas transportu.

Zadzwoń lub napisz do nas!

tel. 731 337 678

e-mail : sklep@123folia.pl

Dodano produkt do porównania