Najczęściej kupowane

Informacja

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

TAŚMA MASZYNOWA 75x990m Solvent

Nowy produkt

PRZEZROCZYSTA TAŚMA MASZYNOWA 990m

Taśma maszynowa 75mm 990m z klejem na bazie bio kauczuku. Może być stosowana w szerokim zakresie temperatur, w pomieszczeniach gorących i w chłodniach. Posiada bardzo dobre właściwości klejące. Idealna do opakowań foliowych jak i ciężkich kartonów.

Szerokość: 75 mm

Długość: 990 metrów

Kolor: PRZEZROCZYSTA

Ilość karton: 4 sztuki

Rodzaj kleju: bio Solvent

Więcej szczegółów

60 Przedmioty

73,68 zł brutto

59,90 zł netto

TAŚMA KLEJĄCA MASZYNOWA 990m 75mm szeroka

Taśma pakowa maszynowa o szerokości 75mm to produkt używany w celu zaklejania paczek i przesyłek. Taśma ta wykonana jest z mocnego, wytrzymałego i odpornego materiału, co zapewnia jej wysoką trwałość i niezawodność.

Taśmę maszynową stosuje się z automatycznymi maszynami pakującymi, co pozwala na łatwe i szybkie aplikowanie jej na paczki. Taśma na kleju bio solvent, który gwarantuje jej trwałe przyleganie do różnego rodzaju powierzchni.

Produkt ten jest idealny dla firm i przedsiębiorstw, które regularnie wysyłają duże ilości przesyłek i potrzebują skutecznego sposobu na zabezpieczenie swoich towarów podczas transportu. Taśma pakowa maszynowa jest wygodnym i ekonomicznym rozwiązaniem, które zapewnia nie tylko wysoką jakość, ale także oszczędność czasu i pieniędzy.

Dodano produkt do porównania