zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

PRZEKŁADKA FOLIA KAPTUR 120x140 LDPE 200szt.

198,00 zł netto
243,54 zł brutto

(1,22 zł 1szt.)

1200mm x 1400mm 

LDPE Regranulat 

Kolor słomka

Grubość 45my

Opakowanie 200szt

Ostatnie sztuki w magazynie

KAPTURY foliowe LDPE 120x140

Przekładki foliowe na palety najlepsze rozwiązanie do transportu i magazynowania towaru. Ładunek owinięty folią stretch i zakończony przekładką foliową będzie najlepiej chroniony przed czynnikami zewnętrznymi. Arkusze foliowe wykorzystywane są do okrycia palety z towarem z góry, chroniąc go przed działaniem słońca czy deszczu, a także do przełożenia warstw pomiędzy towarem.

Przekładka foliowa to praktyczne narzędzie, które służy do zabezpieczania produktów przed uszkodzeniem podczas transportu lub przechowywania. Jest ona wyprodukowana z folii, która jest odporna na rozdarcia i uszkodzenia mechaniczne.

Folia odporna na warunki atmosferyczne, takie jak wilgoć i promieniowanie UV, co zapewnia długotrwałe i bezpieczne przechowywanie produktów. Jest ona również łatwa do usunięcia i recyklingu, co czyni ją przyjazną dla środowiska.

Podsumowując, przekładka foliowa to praktyczne i trwałe narzędzie, które zapewnia skuteczne zabezpieczenie produktów przed uszkodzeniami podczas transportu lub przechowywania. Jest ona idealna dla każdej firmy, która chce zabezpieczać swoje produkty i zapewniać ich bezpieczeństwo.

Folia wykonana z regranulatu o kolorze słomkowym (KAPTUR z surowca wtórnego - z recyklingu)

Wymiar nadający się na palety o wymiarach EURO 120x80 jak i przemysłowe 120x120, 120x130 

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Wczytywanie...