Szanowni Państwo, nasz sklep jest w trakcie aktualizacji co może powodować utrudnienia w składaniu zamówień, prosimy o kontakt drogą mailową na adres sklep@123folia.pl - dołożymy wszelkich starań aby zamówienia były realizowane na bieżąco.

Najczęściej kupowane

Kategorie

Informacja

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

ZAPINKI DRUCIANE CB-5 16MM 1000szt.

Nowy produkt

CB 5 16mm

Kompatybilne z taśmami:

  • PP,
  • WG,
  • GW,
  • PET,

Używana z napinaczem do taśm i wózkiem transportowym.

Karton 1000szt.

Więcej szczegółów

20 Przedmioty

170,00 zł brutto

138,21 zł netto

ZAPINKI DRUCIANE C B5.

Służą do łączenia TAŚM spinających i mocowania ładunku.

Zapinka ma na celu połączenie taśmy spinającej najczęściej taśmy polipropylenowej, która zabezpiecza towar w trakcie transportu. Ze względu na prostotę w użyciu, zapinki druciane są najbardziej popularne w łączeniu taśm spinających. Materiał, z których są wykonane zapinki to ocynkowana stal. Zapinki kompatybilne z taśmami spinającymi PP. (Polipropylenowych) oraz PET (polietylenu) o szerokości 16 mm.

ZAPINKA DRUCIANA DROBNA RZECZ — A POMOCNA W PRACY

Dzięki nim ładunek pozostanie stabilny. Zostały wyprodukowane w taki sposób, aby były jak najmniejsze i jak najlżejsze, aby nie zwiększać ciężaru ładunku. Jednocześnie są trwałe i nie stracą swojej mocy. Specjalny kształt sprawia, że ​​montaż jest szybki i łatwy, dzięki czemu można zaoszczędzić czas podczas pakowania, zaciskają TAŚMY wszelkiego rodzaju niemalże automatycznieZAPINKI można montować na taśmach poliestrowych, kompozytowych i polipropylenowych o szerokości 16 mm. Zestaw 1000 sztuk zapinek wystarczy na długi czas. Dzięki nim taśma staje się stabilna, a Ty minimalizujesz ryzyko uszkodzenia przewożonego towaru.

Zapinki spinające są bardzo wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne, co zapewnia długą żywotność i skuteczne spinanie ładunków taśmą polipropylenową.

Zapinki druciane dostępne w naszym sklepie 123folia.pl są w różnych rozmiarach, co umożliwia dopasowanie ich do różnych potrzeb i zastosowań.

Zapewnią również, że Twoja przesyłka może zostać dostarczona do miejsca docelowego w stanie nienaruszonym.

zapinki-druciane-tasma-pp-16

TRÓJMIASTO i okolice - Gdańsk, Gdynia, Sopot dostawy spełniające minimum logistyczne realizowane są bezpłatnie.

Dodano produkt do porównania