zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

ZAPINKI DRUCIANE CB-6 19MM 1000szt.

154,47 zł netto
190,00 zł brutto

Kompatybilne z taśmami:

  • PP,
  • WG,
  • GW,
  • PET,

Używana z napinaczem do taśm i wózkiem transportowym.

Karton 1000szt.

ZAPINKI DRUCIANE C B6

Służą do łączenia TAŚM spinających i mocowania ładunku.

Zapinka ma na celu połączenie taśmy spinającej najczęściej taśmy polipropylenowej, która zabezpiecza towar w trakcie transportu. Ze względu na prostotę w użyciu, zapinki druciane są najbardziej popularne w łączeniu taśm spinających. Materiał, z których są wykonane zapinki to ocynkowana stal. Zapinki kompatybilne z taśmami spinającymi PP. (Polipropylenowych) oraz PET (polietylenu) o szerokości 19 mm.

ZAPINKA DRUCIANA DROBNA RZECZ — A POMOCNA W PRACY

Dzięki nim ładunek pozostanie stabilny. Zostały wyprodukowane w taki sposób, aby były jak najmniejsze i jak najlżejsze, aby nie zwiększać ciężaru ładunku. Jednocześnie są trwałe i nie stracą swojej mocy. Specjalny kształt sprawia, że ​​montaż jest szybki i łatwy, dzięki czemu można zaoszczędzić czas podczas pakowania, zaciskają TAŚMY wszelkiego rodzaju niemalże automatycznie. ZAPINKI można montować na taśmach poliestrowych, kompozytowych i polipropylenowych o szerokości 19 mm. Zestaw 1000 sztuk zapinek wystarczy na długi czas. Dzięki nim taśma staje się stabilna, a Ty minimalizujesz ryzyko uszkodzenia przewożonego towaru.

Zapewnią również, że Twoja przesyłka może zostać dostarczona do miejsca docelowego w stanie nienaruszonym.

zapinki-druciane-tasma-pp-19mm
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Wczytywanie...