Szanowni Państwo, nasz sklep jest w trakcie aktualizacji co może powodować utrudnienia w składaniu zamówień, prosimy o kontakt drogą mailową na adres sklep@123folia.pl - dołożymy wszelkich starań aby zamówienia były realizowane na bieżąco.

Najczęściej kupowane

Kategorie

Informacja

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

WORECZKI STRUNOWE 80x120

Nowy produkt

Torebki strunowe, służą do przechowywania niewielkich przedmiotów. WORECZKI sprawdzają się przy transportowaniu drobnych części zapobiegając możliwości ich zgubienia. Zamknięcie typu struna pozwala szczelnie zapakować dane przedmioty, skutecznie chroni przed wilgocią i kurzem. Pakowane po 100szt.

Specyfikacja:

  • 80 x 120
  • opakowanie 100szt.

Więcej szczegółów

30 Przedmioty

2,40 zł brutto

1,95 zł netto

WORECZKI z ZAMKIEM STRUNOWYM

Woreczki strunowe to świetny wynalazek, zatrzask w torebce pozwala na kilkukrotne zamykanie i otwieranie woreczka, co sprawia, że jest wielorazowy - co przyczynia się do ochrony środowiska.

Torebka strunowa ma ogromne zastosowanie w przemyśle - spożywczym, logistycznym, produkcyjnym czy po prostu w każdym gospodarstwie domowym. W woreczek strunowy możemy zapakować drobne śrubki, gwoździki czy części elektroniki przy której akurat majstrujemy. Dodatkowym produktem oferowanym przez sklep 123folia są woreczki strunowe z polem do podpisu - torebki te posiadają miejsce na którym śmiało można podpisać rzeczy znajdujące się wewnątrz.

Worki strunowe dzięki grubej folii są wytrzymałe na rozdarcia, gwarantowana jakość zamka strunowego pozwala na przechowywanie ważnych dokumentów - np. paszportu.

Woreczki posiadają otwór który służy do zawieszania.

Nadające się do kontaktu z żywnością, woreczek można użyć ponownie po umyciu go od wewnątrz. Wspaniały produkt ułatwiający życie w pracy, biurze i domu. Każdy choć raz potrzebował coś podzielić i przetransportować - do tego właśnie są WORECZKI ZE STRUNĄ dostępne u nas!

Dodano produkt do porównania