Szanowni Państwo, nasz sklep jest w trakcie aktualizacji co może powodować utrudnienia w składaniu zamówień, prosimy o kontakt drogą mailową na adres sklep@123folia.pl - dołożymy wszelkich starań aby zamówienia były realizowane na bieżąco.

Najczęściej kupowane

Kategorie

Informacja

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.
Woreczki płasrkie LDPE 70x100 Zobacz większe

WORECZKI PŁASKIE 70 x 100 LDPE

Nowy produkt

Torebki LDPE, służą do przechowywania niewielkich przedmiotów. WORECZKI sprawdzają się przy transportowaniu drobnych części zapobiegając możliwości ich zgubienia. Skutecznie chroni przed wilgocią i kurzem.

Woreczki bez zamknięcia.

Więcej szczegółów

30 Przedmioty

2,99 zł brutto

2,43 zł netto

TOREBKI PŁASKIE LD PE 50my

Uniwersalna, przezroczysta torba z folii LDPE do pakowania i przechowywania drobnych i zamiennych części, próbek produktów. Jako elastyczna i niedroga ochrona przed kurzem, wilgocią i brudem.

Torebki płaskie znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach życia codziennego. Przydatne są przy pakowaniu np. kolczyków, wisiorków, łańcuszków, używane przy produkcji drobnych części. Pomimo niewielkiej wagi, wysokiej jakości torby płaskie są odporne na rozdarcie i bardzo wytrzymałe. Pełna przezroczystość pozwala na identyfikację pakowanych produktów.

Są niezwykle łatwe do napełnienia i łatwe do zamknięcia. Transparentne torebki płaskie wykonane są z grubej folii LDPE o grubości 50my.

Pakowane po 100 sztuk i mogą być bezpiecznie przechowywane przez dłuższy. Folia nie ulega zniszczeniu.

Dodano produkt do porównania