Szanowni Państwo, nasz sklep jest w trakcie aktualizacji co może powodować utrudnienia w składaniu zamówień, prosimy o kontakt drogą mailową na adres sklep@123folia.pl - dołożymy wszelkich starań aby zamówienia były realizowane na bieżąco.

Najczęściej kupowane

Kategorie

Informacja

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

FOLIA BĄBELKOWA 120cm

Nowy produkt

- Szerokość: 120cm,

- Rodzaj folii: B1,

- Symbol: 120/100,

- Wielkość bąbelka: 10mm,

- Grubość folii: ~40 mikronów

- Długość 70m

Więcej szczegółów

100 Przedmioty

62,19 zł brutto

50,56 zł netto

Folia bąbelkowa to wyjątkowy produkt, który pozwala na bezpieczne przechowywanie i transportowanie różnego rodzaju towarów, paczek czy przedmiotów.

To doskonały produkt, który pozwala na bezpieczne przechowywanie i transportowanie różnego rodzaju kruchych przedmiotów.

Nasza folia pęcherzykowa jest wykonana z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje jej wytrzymałość i trwałość.

Dzięki folii bąbelkowej masz pewność, że Twoje przedmioty będą dobrze zabezpieczone przed uszkodzeniami i wstrząsami.

Jeśli szukasz skutecznego sposobu na zabezpieczenie swoich przedmiotów, to folia bąbelkowa jest idealnym wyborem. Zapewniamy szybką dostawę naszych produktów oraz konkurencyjne ceny. Wybierz naszą folię bąbelkową i miej spokojną głowę w trakcie transportu lub przechowywania.

Jest to bardzo wszechstronny produkt, który może być stosowany w wielu różnych sytuacjach. Jednym z wielu zastosowań tego produktu jest np. ogrodnictwo. Możemy zabezpieczyć rośliny przed mrozem i wiatrem.

Doskonałe zabezpieczenie transporcie ładunków. Najczęściej stosowany produkt w branży wysyłkowej, sklepach, hurtowniach i fabrykach. Dla pełnego bezpieczeństwa rekomendujemy zabezpieczenie TAŚMĄ PAKOWĄ, którą również można kupić w naszym sklepie.

Zalety folii bąbelkowej

Głównymi zaletami folii bąbelkowej są jej elastyczność, odporność na rozdzieranie i wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne oraz doskonała ochrona przed wilgocią.

Folie w naszym sklepie dostępne są w różnych rozmiarach.

Dodatkowym atutem folii pęcherzykowej jest użycie jej przy produkcji kopert pęcherzykowych — produkt łączy standardową kopertę z folią bąbelkową co pozwala na wysyłkę drobnych i podatnych na zniszczenie rzeczy, koperty belkowe zabezpieczające również znajdziecie w naszym sklepie

Najlepszy sposób do zabezpieczenia wszelkich delikatnych rzeczy.

Folie pęcherzykowe wyróżniają się:

-zdolnościami amortyzacyjnymi,

-wytrzymała na rozdarcia,

-transparentna, wodoodporna 

-pozwala zabezpieczyć produkt przed wilgocią

Dodano produkt do porównania