Szanowni Państwo, nasz sklep jest w trakcie aktualizacji co może powodować utrudnienia w składaniu zamówień, prosimy o kontakt drogą mailową na adres sklep@123folia.pl - dołożymy wszelkich starań aby zamówienia były realizowane na bieżąco.

Najczęściej kupowane

Kategorie

Informacja

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

FOLIA BĄBELKOWA 100cm

Nowy produkt

Folia pęcherzykowa w rolce - 100cm

Więcej szczegółów

100 Przedmioty

58,90 zł brutto

47,89 zł netto

FOLIA BĄBELKOWA 100 cm

Folia pęcherzykowa do zadań specjalnych.

Wielozadaniowość folii bąbelkowej. Może być stosowana do pakowania różnych przedmiotów, takich jak meble, szkło, ceramika, elektronika, zabawki i wiele innych. Jest szeroko stosowanym materiałem, zarówno w działalności produkcyjnej, handlowej, jak i w wielu gospodarstwach domowych.

ŁATWOŚĆ UŻYCIA FOLII PĘCHERZYKOWEJ

Używanie folii bąbelkowej jest bardzo proste, ponieważ wystarczy przyciąć odpowiednią ilość do rozmiaru pakowanej paczki czy produktu, a następnie zakleić taśmą pakową i gotowe — paczka zostanie zabezpieczona należycie.

DODATKOWE ATUTY FOLII BĄBELKOWEJ

Możliwość ponownego użycia! Folia bąbelkowa może być łatwo przechowywana, jest odporna na kurz, wilgoć i zabrudzenia. Wystarczy, że rozetniesz folię i już jest gotowa do ponownego użycia. Fakt ten sprawia, że jest bardziej przyjazna dla środowiska niż jednorazowe opakowania.

RÓŻNORODNOŚĆ FOLIA BĄBELKOWA

W naszym sklepie dostępne mamy różnego rodzaju wymiary folii bąbelkowej. od 50 cm po nawet 150 cm, po uprzednim zamówieniu. Posiadamy w sprzedaży odcinki 50 cm - 5 metrów długości — folia która przeznaczona jest do drobnych przedmiotów.

Dodano produkt do porównania