zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

FOLIA BĄBELKOWA 100cm

47,89 zł netto
58,90 zł brutto

Folia bąbelkowa 1m

Szerokość: 100cm 

Długość: 70m 

Bąbel: B1

Tolerancja długości: +/- 5%

FOLIA BĄBELKOWA 100 cm

Folia pęcherzykowa do zadań specjalnych.

Wielozadaniowość folii bąbelkowej. Może być stosowana do pakowania różnych przedmiotów, takich jak meble, szkło, ceramika, elektronika, zabawki i wiele innych. Jest szeroko stosowanym materiałem, zarówno w działalności produkcyjnej, handlowej, jak i w wielu gospodarstwach domowych.

ŁATWOŚĆ UŻYCIA FOLII PĘCHERZYKOWEJ

Używanie folii bąbelkowej jest bardzo proste, ponieważ wystarczy przyciąć odpowiednią ilość do rozmiaru pakowanej paczki czy produktu, a następnie zakleić taśmą pakową i gotowe — paczka zostanie zabezpieczona należycie.

DODATKOWE ATUTY FOLII BĄBELKOWEJ

Możliwość ponownego użycia! Folia bąbelkowa może być łatwo przechowywana, jest odporna na kurz, wilgoć i zabrudzenia. Wystarczy, że rozetniesz folię i już jest gotowa do ponownego użycia. Fakt ten sprawia, że jest bardziej przyjazna dla środowiska niż jednorazowe opakowania.

RÓŻNORODNOŚĆ FOLIA BĄBELKOWA

W naszym sklepie dostępne mamy różnego rodzaju wymiary folii bąbelkowej. od 50 cm po nawet 150 cm, po uprzednim zamówieniu. Posiadamy w sprzedaży odcinki 50 cm - 5 metrów długości — folia która przeznaczona jest do drobnych przedmiotów.

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Wczytywanie...