Szanowni Państwo, nasz sklep jest w trakcie aktualizacji co może powodować utrudnienia w składaniu zamówień, prosimy o kontakt drogą mailową na adres sklep@123folia.pl - dołożymy wszelkich starań aby zamówienia były realizowane na bieżąco.

Najczęściej kupowane

Kategorie

Informacja

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

Koperta bąbelkowa A11

Nowy produkt

Opakowanie 100szt.

Format : A11

Wymiar wewnętrzny: 100 mm x 165mm

Wymiar zewnętrzny: 120 mm x 175mm

Koperta wykonana jest wysokogatunkowego i zarazem wytrzymałego papieru w formacie A11 w kolorze białym z użyciem bardzo dobrej FOLII BĄBELKOWEJ, koperty do wysyłki drobnych, delikatnych i kruchych rzeczy. Koperty zabezpieczą każdą przesyłkę.

Więcej szczegółów

600 Przedmioty

13,49 zł brutto

10,97 zł netto

0,13 zł za 1szt.

Koperta bąbelkowa A11

Koperta bąbelkowa posiada możliwość ponownego wykorzystania, co sprzyja ochronie środowiska i wprowadzaniu mniejszej ilości opakowań. Jeśli koperta bąbelkowa nie zostanie zniszczona w transporcie, może być łatwo ponownie wykorzystana do wysyłki innych przedmiotów.

Koperty bąbelkowe są wykonane estetycznie, dostępne w różnych rozmiarach, co pozwala na wybór takiego opakowania, które najlepiej odpowiada wizerunkowi marki lub preferencjom wysyłającego.

Świetnie nadają się jako nośnik reklam, gładka papierowa powierzchnia koperty pozwala na przyklejenie np. naklejki z Twoim logo.

Dodano produkt do porównania