zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

KARTECZKI SAMOPRZYLEPNE 127x76 NEON

7,32 zł netto
9,00 zł brutto

(0,75 zł 1szt.)

KARTECZKI SAMOPRZYLEPNE

NEONOWY NOTES Staples

Samoprzylepny,

127x76mm

opakowanie - 12szt 

Multipack zawiera 12 bloczków, po 3 sztuki z jaskrawych kolorów: zielonego, pomarańczowego, żółtego, różowego

100 karteczek w bloczku

NOTES SAMOPRZYLEPNY

Karteczki samoprzylepne to świetna pomoc w organizacji. Dzięki nim możemy przechowywać ważne informacje w widocznym miejscu. Dzięki samoprzylepnym karteczkom nie zapomnisz o czymś ważnym.

BIUROWE KARTECZKI SAMOPRZYLEPNE NEON

Wśród artykułów biurowych w sklepie 123 znajdziemy te, z których korzystamy często lub rzadziej. Karteczki samoprzylepne to zdecydowanie jedna z tych rzeczy, których używamy na co dzień. Karteczki z notesu są wielokrotnego użytku.

Taśma z klejem na odwrocie umożliwia umieszczanie dowolnych drobnych notatek na dokumentach i innych powierzchniach. Zastosowany klej pozwala na łatwe usunięcie kartki bez rozdzierania papieru i pozostawiania śladów.

Obecnie karteczki samoprzylepne są dostępne w różnych kolorach i kształtach, ale najpopularniejszym kolorem jest jasnożółty w kształcie kwadratu. Bloczek oferowany przez nas wyprodukowany jest dla firmy STAPLES, w kolorach NEONOWYCH. Co zdecydowanie pomaga przy identyfikacji notatek i nadawaniu im priorytetów.

W ofercie znajdą Państwo również zakładki do książek tzw.

ZAKŁADKI INDEKSUJĄCE

Wykonane na tej samej zasadzie, jednak są mniejsze niż NOTESY. Są również samoprzylepne, co pozwala na oznaczanie stron w książkach lub tekstu w dokumentach. Dzięki nim ważne akapity są widoczne z daleka, więc trudno je przeoczyć.

                            NOTES

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Wczytywanie...