zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Folia stretchowa 1KG

5,95 zł netto
7,32 zł brutto

(7,32 zł 5,95)

Parametry:

  • szerokość: 50 cm
  • waga tulei 350 gr
  • waga brutto rolki 1 kg                                              
  • grubość folii 23 mikrony
  • naciąg 160%
  • tolerancja parametrów +/-3%

FOLIA STRETCHOWA 1kg

W naszym sklepie dostępne są różne folie. Naszymi klientami są zarówno użytkownicy indywidualni, jak i przedstawiciele firm zużywających tego typu materiały w dużych ilościach i wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, dostarczamy folie opakowaniowe nie tylko w różnych kolorach, ale również o różnej grubości i wadze. W ofercie naszego sklepu e-commerce posiadamy rolki od 1 kg do nawet 3,8 kg, aby każdy znalazł produkt odpowiadający jego potrzebom.

Folia stretchowa najwyższej jakości

Mamy pełną świadomość, że jakość zamawianych materiałów ma dla naszych klientów ogromne znaczenie, folia stretchowa pełni potężną rolę przy pakowaniu paczek, jak i palet, dlatego proponujemy produkty tylko z górnej półki.

Każdy produkt oferowany w tej sekcji jest wykonany z wyselekcjonowanych materiałów, które zapewniają doskonałą rozciągliwość, a jednocześnie nie ulegają łatwemu rozdarciu. Nasze produkty idealnie nadają się do pakowania wszelkiego rodzaju towarów.

Folia stretch w naszym sklepie gwarantuje wysoki poziom ochrony przed uszkodzeniami mechanicznymi czy szkodliwym działaniem promieniowania słonecznego. Dodatkowo produkty foliowe są w naszym sklepie w rozsądnej cenie, którą w każdej chwili możemy negocjować, dlatego gorąco zachęcamy do zapoznania się z każdym artykułem i skorzystania z naszej oferty!

Dostępne rodzaje folii stretchowej

Popularność stretchu sprawia, że ​​producenci zaczynają oferować swoim klientom szeroką gamę rozmiarów i odmian. W rezultacie powstały folie o różnej grubości. Rolki folii dostępne są w różnych szerokościach — klienci mogą wybierać według swoich potrzeb i oczekiwań. Najmniejszą pod względem szerokości odmianą folii stretchowej jest tzw. MINI RAP Mają szerokość od kilku do kilkudziesięciu centymetrów i zazwyczaj sprzedawane są z dyspenserami w postaci uchwytów.

FOLIA STRECZOWA MINI RAP

Dostępne są w wariantach 5 cm, 10 cm, 12 cm, 25 cm z nawojem o standardowej wadze 250 g do 300 g — na życzenie klienta produkujemy cięższe rolki mini rap, np. 600 g

                                                        folia-streczowa-minirap

FOLIA STRECZOWA MASZYNOWA

Używana na owijarkach, przeznaczona do szybkiej pracy, dostępna o różnych naciągach. Od standardowych STRETCH 150%, STRETCH power 250% i STRETCH super power 300%

                                                         folia-streczowa-maszynowa

FOLIA STRECZOWA KOLOROWA

Niesamowita dostępność kolorów, od standardowych przezroczystych po folie do pakowania paczek w kolorach czarnym, niebieskim, białym, po bardziej nietypowe jak różowy, żółty, zielony.

                                                           folia-streczowa-kolor

STRETCH FOLIA SPOŻYWCZA

Folia przeznaczona do kontaktu z żywnością, nadająca się przy produkcji żywności, jak i każdym domu.

                                                       

                                                        folia-spozywcza

STRETCH FOLIA BEZ GILZY - BEZTUBOWA

STRETCH nie zawierający tulejki wewnątrz, to produkt dostępny w naszym sklepie na zamówienie.

Produkt oferowane w naszym sklepie z ogromnymi możliwościami użycia! Zapytaj o produkt dobrany do Twoich potrzeb. Kup folię i sam wymyślaj nowe zastosowania dla tego genialnego artykułu ! :-)

                                             

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Wczytywanie...