zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Folia stretchowa biała 1,5 kg cienka tulejka

16,87 zł netto
20,75 zł brutto

Parametry:

  • szerokość: 50cm
  • waga brutto rolki 1,50 kg
  • waga tulejki 350 gram
  • grubość folii 23 mikrony
  • naciąg 160%
  • tolerancja parametrów +/-3%
  • kolor BIAŁA

Folia stretchowa BIAŁA 1,5 kg CIENKA TULEJKA

FOLIA STRETCHOWA BIAŁA kryjąca to produkt przydatny do zabezpieczania pojedynczych przedmiotów, palet, pudełek i różnych ładunków. Nasza folia została wykonana z wysokiej jakości polietylenu. To rolka o wadze 1,50KG i szerokości 50 centymetrów. O grubości 23 mikrony. Folia stretchowa BIAŁA 1,5 kg CIENKA TULEJKA to niezwykle przydatny produkt do pakowania i zabezpieczania towarów. Ta specjalna folia, w kolorze białym, jest idealna do wykorzystania w różnych branżach, takich jak logistyka, magazynowanie, transport czy produkcja.

Jedną z głównych cech tej folii stretchowej jest jej niska waga, wynosząca 1,5 kg. Dzięki temu jest ona łatwa w obsłudze i umożliwia wygodne owinięcie towarów. Pomimo swojej lekkości, folia ta jest wytrzymała i elastyczna, co zapewnia skuteczną ochronę przewożonych przedmiotów przed uszkodzeniami, zarysowaniami, kurzem czy wilgocią.

Folia stretch kryjąca, biała posiada nieograniczone możliwości. Jest wytrzymała i bardzo rozciągliwa. Przez wzgląd na swoją kleistość doskonale przyczepia się do owijanych paczek, nie rozkleja się i nie spada, dzięki czemu daje pewność, że wszystkie przedmioty są idealnie zabezpieczone. Nasza folia stretch biała 1,50 kg to rewelacyjne rozwiązanie, folia zabezpiecza przed czynnikami pogodowymi czy po prostu przed nie pożądanym wzrokiem. To świetny wybór i alternatywa dla folii stretch CZARNEJ i NIEBIESKIEJ - dlatego zapraszamy. U nas folia dostępna jest w bardzo atrakcyjnej cenie - jesteśmy otwarci na negocjacje cenowe. Warto zwrócić uwagę na cienką tulejkę, która jest częścią tej folii. Dzięki niej, proces pakowania staje się jeszcze bardziej wygodny i precyzyjny. Cienka tulejka ułatwia kontrolowanie napięcia folii podczas owijania, co przekłada się na idealne dopasowanie do kształtu i rozmiaru paczki. Zapewnia to również oszczędność folii, gdyż umożliwia jej równomierne rozłożenie na powierzchni pakowanego towaru.

Folia stretch biała 1,5 kg - gdzie znajdzie zastosowanie?

Folia stretchowa biała znajdzie zastosowanie w wielu branżach, szczególnie tam, gdzie konieczne jest pakowanie czy zabezpieczanie przedmiotów. Jest mocna, dlatego można stosować ją w wielu branżach produkcji czy przemysłu. Szczególnie sprawdza się w branży transportowej, remontowej czy budowlanej, gdyż pozwala na utrzymanie przedmiotów w odpowiedniej pozycji, zapobiegając ich przemieszczaniu się czy spadaniu z palety. Najczęściej stosuje się ją w sklepach, magazynach, hurtowniach i domach. Idealnie nadaje się w miejscach składowania i transportowania. Nasze folie występują w różnych wagach i kolorach - podstawowa transparent, folia stretch czarna 3 kg, niebieska i biała są odporne na działanie wilgoci. Świetnie zabezpieczają przed brudem, kurzem, wodą i blaknięciem towaru. Dzięki temu wszystkie owinięte nią przedmioty czy palety mogą pozostać w nienagannym stanie. Folia stretch biała to produkt, który zasługuje na uwagę wielu firm czy gospodarstw domowych, dlatego zapraszamy do zakupów. W naszej ofercie znajdziecie również folię stretch maszynową, czarną, przezroczystą oraz w sprzedaży hurtowej.

Oferujemy szeroką gamę folii stretch dopasowaną do indywidualnych wymagań klientów.

STRETCHOWA FOLIA BIAŁA - nadaje paczkom świetnego wyglądu i pomaga w identyfikacji zapakowanych produktów.

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Wczytywanie...