Szanowni Państwo, nasz sklep jest w trakcie aktualizacji co może powodować utrudnienia w składaniu zamówień, prosimy o kontakt drogą mailową na adres sklep@123folia.pl - dołożymy wszelkich starań aby zamówienia były realizowane na bieżąco.

Najczęściej kupowane

Kategorie

Informacja

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.
Folia stretch czarna 1,5kg Zobacz większe

PALETA FOLIA STRETCH CZARNA 270szt. 3kg CIENKA TULEJA

Nowy produkt

Parametry:

  • szerokość: 50cm
  • waga brutto rolki 3,00kg
  • tuleja 350g
  • grubość folii 23 mikrony
  • naciąg 160%
  • tolerancja parametrów +/-3%
  • FOLIA CZARNA

Więcej szczegółów

5 Przedmioty

7 140,15 zł brutto

5 805,00 zł netto

26,45 zł za 1szt.

FOLIA STRETCH CZARNA

PALETA 270 szt. - FOLIA RĘCZNA CZARNA 3 kg CIENKA TULEJA

Najłatwiejszym i najefektywniejszym sposobem zabezpieczenia towaru na paletach jest ręczne owinięcie FOLIĄ STRETCH, aby ukryć zawartość, stosuje się folię stretch CZARNĄ. Dzięki zabezpieczeniu ładunku czarną folią zsunięcie towaru z palety jest niemożliwe.

Stretch CZARNY, który charakteryzuje się dużą rozciągliwością, wytrzymałością i kleistością. Najlepszy do pakowania paczek — wysyłanych kurierem.

Zamówienia hurtowe FOLII STRETCH TRANSPARENT I CZARNEJ uwzględniają koszt dostawy. Kupując w hurcie negocjuj cenę.

W naszym sklepie przede wszystkim znajdziesz różnego rodzaju folie stretch: transparent, czarne, niebieskie, białe.

Oferujemy również różnego rodzaju akcesoria do pakowania i artykuły biurowe.

Naszymi klientami są zarówno użytkownicy indywidualni, jak i przedstawiciele firm zużywających tego typu materiały w dużych ilościach.

Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, dostarczamy FOLIE STRETCH nie tylko w różnych kolorach, ale również o różnej grubości i wadze. W ofercie naszego sklepu e-commerce posiadamy rolki od 1 kg do nawet 3.8 kg, aby każdy znalazł produkt odpowiadający jego potrzebom.

Folia stretchowa najwyższej jakości

Mamy pełną świadomość, że jakość zamawianych materiałów ma dla naszych klientów ma ogromne znaczenie, folia stretchowa odgrywa potężną rolę przy pakowaniu paczek, jak i palet, dlatego proponujemy produkty tylko z górnej półki.

Każda folia stretchowa oferowana w tej sekcji jest wykonana z wyselekcjonowanych materiałów, które zapewniają doskonałą rozciągliwość, a jednocześnie nie ulegają łatwemu rozdarciu. Nasze produkty idealnie nadają się do pakowania wszelkiego rodzaju towarów.

FOLIA STRETCH gwarantuje wysoki poziom ochrony przed uszkodzeniami mechanicznymi czy szkodliwym działaniem promieniowania słonecznego.

Dodatkowo stretch folie u nas są w rozsądnej cenie, którą w każdej chwili możemy negocjować, dlatego gorąco zachęcamy do zapoznania się z każdym artykułem i skorzystania z naszej oferty!

                                        PALETA FOLIA STRETCH RĘCZNA 3KG

Dodano produkt do porównania