Szanowni Państwo, nasz sklep jest w trakcie aktualizacji co może powodować utrudnienia w składaniu zamówień, prosimy o kontakt drogą mailową na adres sklep@123folia.pl - dołożymy wszelkich starań aby zamówienia były realizowane na bieżąco.

Najczęściej kupowane

Kategorie

Informacja

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

PAPIER KSERO A4 KARTON PALETA 240ryz

Nowy produkt

  • Rodzaj powierzchni: Matowa

  • Format: A4

  • Gramatura :80 g/m2

  • Ilość sztuk w ryzie: 500szt.

  • Stopień bieli: 146 CIE

Sprzedaż HURT papieru ksero - zapraszamy do kontaktu sklep@123folia.pl

Więcej szczegółów

15 Przedmioty

4 132,80 zł brutto

3 360,00 zł netto

17,22 zł za 1 ryzę

Papier biurowy PALETA 240ryz

o formacie A4, SMART LINE - OFFICE to wysokiej jakości produkt. Przeznaczony do stosowania w drukarkach atramentowych oraz drukarkach laserowych w tym także o dużej prędkości pracy wyposażonych w funkcję druku jednostronnego i dwustronnego. 

Kartka A4 jaki ma wymiar ?

Wymiary formatu A4 to 21cm x 29,7cm

Jest to powszechnie stosowany format papieru odpowiadający np. blokowi rysunkowemu.

Na terenie TRÓJMIASTO i okolice - Gdańsk, Gdynia, Sopot dostawy PAPIER KSERO PALETA realizowane są na następny dzień roboczy.

 PAPIER KSERO PALETA

Papier ksero jest również często stosowany do drukowania materiałów reklamowych, ulotek. Jest uniwersalnym  materiałem, który może być wykorzystywany w różnych urządzeniach drukujących, takich jak drukarki laserowe i atramentowe, kopiarki i faksy.

Papier ksero SMART LINE sprzedawany przez największe sieci handlowe ma także zastosowanie w sztuce, rzemiośle i twórczości, gdzie może być wykorzystywany do drukowania plakatów, okładek książek, rysunków i innych dzieł sztuki.

Ogólnie rzecz biorąc, papier ksero jest bardzo ważny w życiu zawodowym jak i prywatnym, papier odgrywa kluczową rolę w codziennym funkcjonowaniu wielu organizacji i instytucji.

Dodano produkt do porównania