Szanowni Państwo, nasz sklep jest w trakcie aktualizacji co może powodować utrudnienia w składaniu zamówień, prosimy o kontakt drogą mailową na adres sklep@123folia.pl - dołożymy wszelkich starań aby zamówienia były realizowane na bieżąco.

Najczęściej kupowane

Kategorie

Informacja

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

PALETA FOLIA STRETCH CZARNA 360 szt. 2,5kg CIENKA TULEJA

Nowy produkt

FOLIA STRETCH

Parametry:

  • szerokość: 50cm
  • waga brutto rolki 2,5kg
  • tuleja 350g
  • grubość folii 23 mikrony
  • naciąg 160%
  • tolerancja parametrów +/-3%
  • folia czarna
  • jednostka sprzedaży paleta 120x80 - 360 szt.

Więcej szczegółów

3 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

7 859,70 zł brutto

6 390,00 zł netto

21,83 zł za 1szt.

Folia stretch została wynaleziona w latach 60. XX wieku w Stanach Zjednoczonych przez firmę Dow Chemical. Początkowo używana była do pakowania żywności, ale z czasem zaczęła być wykorzystywana w wielu innych branżach.

Folia ręczna, którą sprzedajemy wytwarzana metodą "cast" charakteryzuje się gładką powierzchnią i doskonałym czarnym kolorem, co jest korzystne dla wielu zastosowań. Proces produkcji jest stosunkowo prosty i pozwala na produkcję folii w dużych ilościach.

Dokładamy wszelkich starań, ab folia stretch, którą oferujemy, była bardzo elastyczna, aby dobrze dopasowywać się do kształtu owijanych przedmiotów, żeby kolor folii był czarny, nie półprzezroczysty, żeby folia miała doskonałą kleistość.

Spełnienie warunków powyżej pozwala użytkownikowi ostatecznemu na doskonałą ochronę przedmiotów przed uszkodzeniami mechanicznymi, wilgocią, pyłem i innymi zanieczyszczeniami i utrzymanie stabilności — folia stretch zapewnia stabilność owijanych przedmiotów, co ułatwia ich transport, przechowywanie.

Doskonała folia na cienkiej tulejce do palet i owijania paczek i do wysyłki kurierskiej, w połączeniu z pozostałym asortymentem sklepu 123 folia otrzymają Państwo komplet produktów do prowadzenia działalności handlowo — wysyłkowej szeroko zwaną e-commerce.

Dodano produkt do porównania