zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

FOLIA STRETCH CZARNA PALETA 420 szt. 1,5kg CIENKA TULEJKA

3985,80 zł netto
4 902,53 zł brutto

(11,67 zł 1szt.)

Parametry:

  • szerokość: 50cm
  • waga brutto rolki 1,5kg
  • wąska tulejka 350g
  • grubość folii 23 mikrony
  • naciąg 160%
  • tolerancja parametrów +/-3%
  • folia czarna

PALETA 420 szt. - FOLIA RĘCZNA CZARNA 1,50 kg CIENKA TULEJA

Najłatwiejszym i najefektywniejszym sposobem zabezpieczenia towaru na paletach jest ręczne owinięcie FOLIĄ STRETCH, aby ukryć zawartość towaru czy paczki stosuje się folię strecz CZARNĄ. Dzięki zabezpieczeniu ładunku zsunięcie towaru z palety jest niemożliwe.

CZARNY STRECZ, który charakteryzuje się dużą rozciągliwością, wytrzymałością i kleistością. Najlepszy do pakowania paczek — wysyłanych kurierem. Zamówienia hurtowe folii uwzględniają koszt dostawy. Kupując folię stretch w hurcie jesteśmy otwarci na negocjacje cen. Naszymi klientami są zarówno użytkownicy indywidualni, jak i przedstawiciele firm zużywających tego typu materiały w dużych ilościach. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, dostarczamy folie nie tylko w różnych kolorach, ale również o różnej grubości i wadze. W ofercie naszego sklepu e-commerce posiadamy rolki od 1 kg do nawet 3.8 kg, aby każdy znalazł produkt odpowiadający jego potrzebom.

Folia stretchowa do zadań specjalnych.

Mamy pełną świadomość, że jakość zamawianych materiałów ma dla naszych klientów ma ogromne znaczenie, folia odgrywa potężną rolę przy pakowaniu paczek, jak i palet, dlatego proponujemy produkty tylko z górnej półki.

Każda folia stretchowa oferowana na naszej platformie jest wykonana z wyselekcjonowanych materiałów, które zapewniają doskonałą rozciągliwość, a jednocześnie nie ulegają łatwemu rozdarciu. Nasze produkty idealnie nadają się do pakowania wszelkiego rodzaju towarów. Gwarantują wysoki poziom ochrony przed uszkodzeniami mechanicznymi czy szkodliwym działaniem promieniowania słonecznego.

Dodatkowo stretch folie u nas są w rozsądnej cenie, którą w każdej chwili możemy negocjować, dlatego gorąco zachęcamy do zapoznania się z każdym artykułem i skorzystania z naszej oferty!

Zamawianie folii z naszego sklepu w ilości paletowej pozwala na ujednolicenie procesów pakowania, co z kolei może przyczynić się do zwiększenia jakości pakowania i zmniejszenia ilości odpadów. Oferowana przez nas folia jest idealna do zabezpieczania produktów przed uszkodzeniami, zarysowaniami, pyłem i wilgocią. Zakup w ilości paletowej pozwala na utrzymanie stałego poziomu ochrony produktów.

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Wczytywanie...