zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

PALETA FOLIA STRETCHOWA 360 szt. 2,0kg

4284,00 zł netto
5 269,32 zł brutto

(14,64 zł 1szt.)

Parametry:

  • szerokość: 50cm
  • waga brutto rolki 2,0kg
  • standardowa tuleja 500
  • grubość folii 23 mikrony
  • naciąg 160%
  • tolerancja parametrów +/-3%

FOLIA STRETCHOWA TRANSPARENT 2.00kg - 360szt. - PALETA

Najłatwiejszym i najefektywniejszym sposobem zabezpieczenia towaru na paletach jest ręczne owinięcie FOLIĄ STRETCHOWĄ. Folia stretch to uniwersalny materiał opakowaniowy, który jest powszechnie stosowany w różnych branżach i dziedzinach. Folia ta ma wiele zastosowań, w tym do pakowania, owijania i zabezpieczania różnego rodzaju produktów i towarów.

Dzięki zabezpieczeniu ładunku folią zsunięcie towaru z palety jest niemożliwe. Dodatkową zaletą tego rodzaju zabezpieczenia jest ochrona ładunku przed uszkodzeniem w trakcie transportu.

Oferujemy szeroką gamę folii stretchowej dopasowaną do indywidualnych wymagań klientów. Folia stretch może być w kolorze czarnym lub przezroczystym, a wybór zależy od indywidualnych potrzeb i preferencji użytkownika. Folia stretch czarna jest często stosowana do pakowania i transportu produktów, które wymagają ochrony przed światłem, takich jak produkty spożywcze czy kosmetyki. Folia stretch przezroczysta z kolei jest często stosowana do pakowania produktów, które wymagają zachowania ich estetyki i prezentacji, takich jak kwiaty, dekoracje i inne wrażliwe produkty. Folia stretch maszynowa jest z kolei wykorzystywana w większych przedsiębiorstwach i firmach, gdzie wymagana jest automatyzacja procesu pakowania i owijania towarów.

Stretch transparentny, który charakteryzuje się dużą rozciągliwością, wytrzymałością. Najlepszy do pakowania paczek. Folia stretch jest bardzo wytrzymałym materiałem. Folia odporna na rozdarcia, przetarcia i przebicia, chroni opakowane przedmioty przed uszkodzeniem.

Folia stretchowa transparentna, która charakteryzuje się dużą rozciągliwością, wytrzymałością. Najlepsza folia do pakowania paczek.

W naszym sklepie przede wszystkim znajdziesz różnego rodzaju folie stretch, akcesoria do pakowania i artykuły biurowe. Naszymi klientami są zarówno użytkownicy indywidualni, jak i przedstawiciele firm zużywających tego typu materiały w dużych ilościach.

Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, dostarczamy FOLIE STRETCHOWE nie tylko w różnych kolorach, ale również o różnej grubości i wadze. W ofercie naszego sklepu e-commerce posiadamy rolki od 1 kg do nawet 3.8 kg, aby każdy znalazł produkt odpowiadający jego potrzebom.

Folia stretchowa najwyższej jakości

Mamy pełną świadomość, że jakość zamawianych materiałów ma dla naszych klientów ma ogromne znaczenie, folia stretchowa odgrywa potężną rolę przy pakowaniu paczek, jak i palet, dlatego proponujemy produkty tylko z górnej półki.

Każda folia stretchowa oferowana w tej sekcji jest wykonana z wyselekcjonowanych materiałów, które zapewniają doskonałą rozciągliwość, a jednocześnie nie ulegają łatwemu rozdarciu. Nasze produkty idealnie nadają się do pakowania wszelkiego rodzaju towarów.

FOLIA STRETCH w naszym sklepie gwarantuje wysoki poziom ochrony przed uszkodzeniami mechanicznymi czy szkodliwym działaniem promieniowania słonecznego.Wszystkie rodzaje folii stretch są wytrzymałe, elastyczne i łatwe w użyciu, co czyni je idealnym materiałem opakowaniowym dla różnych produktów i towarów.

Dodatkowo stretch folie są w naszym sklepie w rozsądnej cenie, którą w każdej chwili możemy negocjować, dlatego gorąco zachęcamy do zapoznania się z każdym artykułem i skorzystania z naszej oferty! Zamówienia hurtowe FOLII STRETCH uwzględniają koszt dostawy. Kupując w hurcie negocjuj cenę.

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Wczytywanie...