Najczęściej kupowane

Informacja

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

ETYKIETY Ostrożnie szkło 1000szt NAKLEJKA

Nowy produkt

ETYKIETY OSTROŻNIE SZKŁO

  • Ilość: 1000 szt. / rolka
  • Tuleja średnica: fi40
  • Jednostka sprzedaży: 1 szt.
  • Rodzaj kleju: kauczuk

Więcej szczegółów

50 Przedmioty

33,20 zł brutto

26,99 zł netto

ETYKIETY OSTROŻNIE SZKŁO CZERWONE 55mm x 55 mm

Naklejki Ostrożnie Szkło to niezawodne narzędzie dla osób, które chcą zabezpieczyć swoje produkty w transporcie i magazynowaniu. Paczka zapakowana folią stretch i oklejona etykietą bezpieczeństwa trafi do odbiorcy w nienaruszonym stanie. Etykiety te zostały specjalnie zaprojektowane, aby ostrzegać o obecności szkła i zapobiegać jego uszkodzeniu.

Etykiety są wytrzymałe i odporne na uszkodzenia, co zapewnia, że będą one skutecznie chronić zawartość paczek przed uszkodzeniem. Są one również łatwe do zastosowania, dzięki czemu można je szybko i łatwo nanieść na paczki i inne opakowania.

Dzięki swojej czytelnej i wyraźnej grafice, etykiety Ostrożnie Szkło będą widoczne dla osób przewożących paczki, co zapewni dodatkowe bezpieczeństwo i ochronę. Ponadto, etykiety te są wodoodporne i odporne na wilgoć, będą one skutecznie chronić zawartość paczek w różnych warunkach pogodowych.

Podsumowując, naklejki "Ostrożnie Szkło" to niezbędne narzędzie dla każdej osoby, która chce zabezpieczyć swoje produkty w transporcie i magazynowaniu. Ich wytrzymałość, łatwość zastosowania i czytelna grafika sprawiają, że są one idealnym rozwiązaniem dla każdej firmy i osoby prywatnej.

Dostawa na terenie GDAŃSK, GDYNIA, SOPOT - gratis.

Dodano produkt do porównania