Najczęściej kupowane

Informacja

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.
FOLIA-STRETCH-MINI-RAP-250g-Fi50-CZARNY-zestaw-120szt. Zobacz większe

FOLIA CZARNA MINI RAP 250g Fi50 ZESTAW 120szt.

Nowy produkt

ZESTAW Mini rap 250g FOLIA MINI RAP MINIRAP fi50 PAKIET 120szt.

  • szerokość: 10 cm
  • waga: 0,25 kg
  • do ręcznego owijania
  • kolor: CZARNY
  • grubość: 23my
  • opakowanie 120szt.

Więcej szczegółów

30 Przedmioty

450,19 zł brutto

366,01 zł netto

3,75 zł za 1szt.

ZESTAW FOLIA STRETCH MINI dla idealnej ochrony - PAKIET 120SZT.

Pakując towar do wysyłki najlepszym sposobem, jest owinięcie folią stretch, nie zawsze jednak mamy możliwość użycia folii ręcznej 50 cm lub 25 cm — z pomocą przychodzą, niezawodne folie MINI RAP - 10 cm dostępne w naszym sklepie.

Ich gabaryt pozwala na precyzyjne zabezpieczenie nawet drobnych przedmiotów przed uszkodzeniami, brudem i wilgocią. Przygotowując paczki do wysyłki, wraz z mini folią przydatnymi przedmiotami oferowanymi przez nas są: FOLIA BĄBELKOWA w arkuszach 5 m, TAŚMA PAKOWA z podwójną warstwą kleju i ETYKIETY ostrzegawcze

Taki zestaw zapewni 100% ochrony Twojego towaru, w przewozie czy magazynowaniu.

FOLIA MINI Z MAXI ZASTOSOWANIEM

Folia mini rap posiada wiele zastosowań, jest praktyczna i wykorzystywana przez firmy produkcyjne z wielu branż. Nasza folia mini używana jest przez firmy produkcyjne, handlowe czy spożywcze. Sprawdza się również w gospodarstwach domowych, przy pracach ogrodniczych, jak i w każdym przydomowym warsztacie.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ FOLII

Dokładamy wszelkich starań, aby folia stretch, którą sprzedajemy była najwyższej jakości, pierwszy gatunek folii w rolkach jumbo zapewnia gwarancję jakości folii MASZYNOWEJ, RĘCZNEJ czy FOLI MINI RAP. W naszym sklepie folie mają minimum 150% naciągu, co przekłada się na dokładne zabezpieczenie pakowanych przedmiotów. A ich kleistość pozwala na szczelne pakowanie paczek.

FOLIA MINI RAP — FOLIA DO ZADAŃ SPECJALNYCH

Wyjątkowe zalety folii stretch mini rap sprawiają, że jest ona bestsellerem na rynku opakowań. Proponowana przez nas folia mini występuje w kolorze przezroczystym i czarnym, dodatkową opcją jest zakup folii z praktycznym dyspenserem. Ergonomiczny DYSPENSER pozwoli w szybki i łatwy sposób owinąć każdy przedmiot.

Dodano produkt do porównania