Szanowni Państwo, nasz sklep jest w trakcie aktualizacji co może powodować utrudnienia w składaniu zamówień, prosimy o kontakt drogą mailową na adres sklep@123folia.pl - dołożymy wszelkich starań aby zamówienia były realizowane na bieżąco.

Najczęściej kupowane

Kategorie

Informacja

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

Folia stretch transparent 2,5 kg

Nowy produkt

Parametry:

  • szerokość: 50cm
  • waga tulei pięćset gram
  • waga brutto rolki 2,5kg
  • grubość folii 23 mikrony
  • naciąg 160%
  • tolerancja parametrów +/-3%
  • kolor transparent

Więcej szczegółów

900 Przedmioty

24,06 zł brutto

19,56 zł netto

24,06 zł za 1szt.

FOLIA STRETCH 2,50 kg

Najłatwiejszym i najefektywniejszym sposobem zabezpieczenia towaru na paletach jest ręczne owinięcie go folią stretch. Dzięki zabezpieczeniu ładunku w taki sposób zsunięcie towaru z palety jest niemożliwe. Dodatkową zaletą tego rodzaju zabezpieczenia jest ochrona ładunku przed uszkodzeniem i szkodliwymi warunkami atmosferycznymi.Oferowany przez nas produkt występuje w wielu wariantach wagowych. Wagi rolek możemy wyprodukować na życzenie klienta. Wychodząc naprzeciw klientom, dopasowujemy produkt do ich indywidualnych wymagań oraz zapewniamy produkty w hurcie.

Folia transparentna, która charakteryzuje się dużą rozciągliwością, wytrzymałością, jest przeznaczona do użytku ręcznego lub z dyspenserem. Uchwyt do folii jest bardzo pomocny przy owijaniu palet. To najlepsza folia do pakowania paczek.

Folie stretchowe w naszym sklepie mają niezliczoną ilość zastosowań, np. folią możemy zabezpieczyć podłogę podczas remontu, sprawdzi się przy malowaniu ścian i sufitów.

Transport na terenie: Gdańsk, Gdynia, Sopot na następny dzień roboczy.

Dodano produkt do porównania