Szanowni Państwo, nasz sklep jest w trakcie aktualizacji co może powodować utrudnienia w składaniu zamówień, prosimy o kontakt drogą mailową na adres sklep@123folia.pl - dołożymy wszelkich starań aby zamówienia były realizowane na bieżąco.

Najczęściej kupowane

Kategorie

Informacja

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

Koperta bąbelkowa B12

Nowy produkt

Opakowanie 100szt.

Format : B12

Wymiar wewnętrzny: 120 mm x 215mm

Wymiar zewnętrzny: 140 mm x 225mm

Koperta wykonana jest wysokogatunkowego i zarazem wytrzymałego papieru w formacie B12 w kolorze białym z użyciem bardzo dobrej FOLII BĄBELKOWEJ, koperty do wysyłki drobnych, delikatnych i kruchych rzeczy. Koperty zabezpieczą każdą przesyłkę.

Więcej szczegółów

399 Przedmioty

16,99 zł brutto

13,81 zł netto

Standardowa Koperta bąbelkowa B12

Doskonałe koperty przeznaczone do wysyłek różnych drobnych rzeczy, które mogą ulec łatwemu zniszczeniu. Pewna ochrona przed zanieczyszczeniami i wilgocią.

Koperty bąbelkowe są doskonałym rozwiązaniem do wysyłki delikatnych przedmiotów, takich jak szkło, ceramika, drobna elektronika czy biżuteria. Dzięki warstwie bąbelkowej zapewniają one skuteczną ochronę przed wstrząsami i uszkodzeniami podczas transportu.

Koperty bąbelkowe są stosunkowo tanie i łatwo dostępne. W naszej ofercie posiadamy wiele wymiarów kopert. W porównaniu do innych metod pakowania koperty pęcherzykowe są niezastąpione. Połączenie zwykłej koperty z folią bąbelkową. Genialne rozwiązanie do wysyłki towaru.

Opakowanie 100szt.

Dodano produkt do porównania