Najczęściej kupowane

Informacja

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

PALETA FOLIA STRETCH TRANSPARENT 420 szt. 1,5kg

Nowy produkt

FOLIA STRETCH 1,5 kg - Paleta 420szt.

Parametry:

  • szerokość: 50cm
  • waga brutto rolki 1,5kg
  • standardowa tuleja 500
  • grubość folii 23 mikrony
  • naciąg 160%
  • tolerancja parametrów +/-3%

Więcej szczegółów

5 Przedmioty

5 708,43 zł brutto

4 641,00 zł netto

13,59 zł za 1szt.

FOLIA STRETCH TRANSPARENT 1.50 kg - 420 szt. - PALETA

Najłatwiejszym i najefektywniejszym sposobem zabezpieczenia towaru na paletach jest ręczne owinięcie FOLIĄ STRETCH. Dzięki zabezpieczeniu ładunku folią zsunięcie towaru z palety jest niemożliwe. Dodatkową zaletą tego rodzaju zabezpieczenia jest ochrona ładunku przed uszkodzeniem w trakcie transportu.

Oferujemy szeroką gamę folii stretchowej dopasowaną do indywidualnych wymagań klientów.

Stretch transparentny, który charakteryzuje się dużą rozciągliwością, wytrzymałością. Najlepszy do pakowania paczek.

Zamówienia hurtowe FOLII STRETCH uwzględniają koszt dostawy. Kupując w hurcie negocjuj cenę.

Folia stretch transparentna, która charakteryzuje się dużą rozciągliwością, wytrzymałością. Najlepsza folia do pakowania paczek.

W naszym sklepie przede wszystkim znajdziesz różnego rodzaju folie stretch, akcesoria do pakowania i artykuły biurowe. Naszymi klientami są zarówno użytkownicy indywidualni, jak i przedstawiciele firm zużywających tego typu materiały w dużych ilościach.

Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, dostarczamy FOLIE STRETCH nie tylko w różnych kolorach, ale również o różnej grubości i wadze. W ofercie naszego sklepu e-commerce posiadamy rolki od 1 kg do nawet 3.8 kg, aby każdy znalazł produkt odpowiadający jego potrzebom.

Folia stretchowa najwyższej jakości

Mamy pełną świadomość, że jakość zamawianych materiałów ma dla naszych klientów ma ogromne znaczenie, folia stretchowa odgrywa potężną rolę przy pakowaniu paczek, jak i palet, dlatego proponujemy produkty tylko z górnej półki.

Każda folia stretchowa oferowana w tej sekcji jest wykonana z wyselekcjonowanych materiałów, które zapewniają doskonałą rozciągliwość, a jednocześnie nie ulegają łatwemu rozdarciu. Nasze produkty idealnie nadają się do pakowania wszelkiego rodzaju towarów.

FOLIA STRETCH w naszym sklepie gwarantuje wysoki poziom ochrony przed uszkodzeniami mechanicznymi czy szkodliwym działaniem promieniowania słonecznego.

Dodatkowo stretch folie są w naszym sklepie w rozsądnej cenie, którą w każdej chwili możemy negocjować, dlatego gorąco zachęcamy do zapoznania się z każdym artykułem i skorzystania z naszej oferty!

Zakup palety z folią stretch wiąże się z niższą ceną. Zamawiając większą ilość folii stretch, otrzymasz niższą cenę jednostkową, co może przynieść duże oszczędności i większą wygodę. Dzięki zamówieniu paletowej ilości folii stretchowej, będziesz miał dostateczną ilość materiału do zapakowania większej liczby palet. Nie trzeba będzie martwić się o brak zapasów i konieczność ciągłego zamawiania nowych partii.

Dodano produkt do porównania