Szanowni Państwo, nasz sklep jest w trakcie aktualizacji co może powodować utrudnienia w składaniu zamówień, prosimy o kontakt drogą mailową na adres sklep@123folia.pl - dołożymy wszelkich starań aby zamówienia były realizowane na bieżąco.

Najczęściej kupowane

Kategorie

Informacja

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

Stretch folia paleta 360 szt. 2,5 kg CIENKA TULEJA

Nowy produkt

FOLIA STRETCHOWA

FOLIA RĘCZNA TRANSPARENT 2.50 kg CIENKA TULEJA

Parametry:

  • szerokość: 50cm
  • waga brutto rolki 2,5kg
  • tuleja 350g
  • grubość folii 23 mikrony
  • naciąg 160%
  • tolerancja parametrów +/-3%
  • jednostka sprzedaży - paleta 120x80 - 360 szt.

Więcej szczegółów

5 Przedmioty

7 217,64 zł brutto

5 868,00 zł netto

20,05 zł za 1szt.

STRETCH 2,5 kg

360 szt. PALETA CIENKA TULEJA

Folia stretchowa to elastyczna materiał, który po rozciągnięciu umożliwia owinięcie różnych przedmiotów, utrzymując je w bezpieczny i stabilny sposób. Jest to możliwe dzięki właściwościom folii, która po rozciągnięciu zmniejsza swoją grubość, ale jednocześnie zwiększa swoją wytrzymałość.

Wraz z rozwojem technologii produkcji, folia stretchowa stała się bardziej wytrzymała i elastyczna i przylegająca do siebie co umożliwiło jej zastosowanie w szerokim zakresie branż.

Dziś folia stretchowa jest wykorzystywana nie tylko do pakowania żywności, do owijania palet, czy do pakowania paczek doskonale sprawdza się przy każdej działalności produkcyjnej i np. przeładunkowej.

W ciągu ostatnich kilkunastu lat folia stretchowa przeszła wiele zmian i udoskonaleń, dzięki czemu stała się jednym z najważniejszych narzędzi w dziedzinie pakowania i transportu.

Dostępne w naszym sklepie folie stretch, spełnią Państwa oczekiwania, zapraszamy do negocjowania cen zakupu!

Dodano produkt do porównania