Szanowni Państwo, nasz sklep jest w trakcie aktualizacji co może powodować utrudnienia w składaniu zamówień, prosimy o kontakt drogą mailową na adres sklep@123folia.pl - dołożymy wszelkich starań aby zamówienia były realizowane na bieżąco.

Najczęściej kupowane

Kategorie

Informacja

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.
Folia stretch MASZYNOWA 23my KG CZARNA Zobacz większe

FOLIA STRETCH MASZYNOWA 23my KG CZARNA

Nowy produkt

Najłatwiejszym i najefektywniejszym sposobem zabezpieczenia towaru na paletach jest owinięcie FOLIĄ STRETCH MASZYNOWĄ. Dzięki zabezpieczeniu ładunku folią stretch zsunięcie towaru z palety jest niemożliwe. 

Folia przydatna jest przy:

-pakowaniu towaru,

-wysyłce,

-magazynowaniu.

Oferta dotyczy FOLII STRETCH CZARNEJ MASZYNOWEJ, cena podana za kg folii.

Więcej szczegółów

1000 Przedmioty

10,09 zł brutto

8,20 zł netto

FOLIA STRETCH MASZYNOWA CZARNA

Oferujemy szeroką gamę FOLII STRETCH dopasowaną do indywidualnych wymagań klientów.

Jeżeli potrzebują Państwo FOLI MASZYNOWEJ innych rozmiarów lub o innej wadze zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.


Parametry:

  • szerokość: 50cm
  • waga tulei 1,6 kg
  • grubość folii 23 mikrony
  • naciąg 160%
  • tolerancja parametrów +/-3%
  • waga rolki 16kg netto 
  • cena za kilogram

Folia stretchowa KG

Wiemy, że nasi klienci stawiają na jakość zamawianych folii stretchowych. Ogromne znaczenie ma fakt, czy folia się dobrze klei dlatego dokładamy wszelkich starań aby produkty w naszym sklepie spełniały wymagania wszystkich klientów.

Folia stretchowa odgrywa potężną rolę przy pakowaniu paczek, jak i palet, dlatego proponujemy produkty tylko z górnej półki.

Każda folia stretchowa oferowana w tej sekcji jest wykonana z wyselekcjonowanych materiałów, które zapewniają doskonałą rozciągliwość, a jednocześnie nie ulegają łatwemu rozdarciu. Nasze produkty idealnie nadają się do pakowania wszelkiego rodzaju towarów.

FOLIA STRETCH w naszym sklepie gwarantuje wysoki poziom ochrony przed uszkodzeniami mechanicznymi czy szkodliwym działaniem promieniowania słonecznego.

Dodatkowo stretch folie są w naszym sklepie w rozsądnej cenie, którą w każdej chwili możemy negocjować, dlatego gorąco zachęcamy do zapoznania się z każdym artykułem i skorzystania z naszej oferty!

Dodano produkt do porównania