Najczęściej kupowane

Kategorie

Informacja

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.
Folia stretchowa biała 3kg Zobacz większe

Folia stretchowa biała 3 kg

Nowy produkt

Parametry:

  • szerokość: 50cm
  • waga brutto rolki 3.00kg
  • waga tulei pięćset gram
  • grubość folii 23 mikrony
  • naciąg 160%
  • tolerancja parametrów +/-3%
  • kolor BIAŁA

Więcej szczegółów

120 Przedmioty

43,99 zł brutto

35,76 zł netto

FOLIA STRETCHOWA BIAŁA kryjąca to produkt przydatny do zabezpieczania pojedynczych przedmiotów, palet, pudełek i różnych ładunków. Nasza folia została wykonana z wysokiej jakości polietylenu. To rolka o wadze 1,50 kg i szerokości 50 centymetrów. O grubości 23 mikrony. Folia stretch kryjąca, biała posiada nieograniczone możliwości. Jest wytrzymała i bardzo rozciągliwa. Przez wzgląd na swoją kleistość doskonale przyczepia się do owijanych paczek, nie rozkleja się i nie spada, dzięki czemu daje pewność, że wszystkie przedmioty są idealnie zabezpieczone. Folia stretchowa BIAŁA jest wykonana z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają ochronę przed kurzem, wilgocią i uszkodzeniami mechanicznymi. Jej głównym celem jest utrzymanie towarów w jednej, stabilnej jednostce, zapobiegając rozpraszaniu i zapewniając bezpieczeństwo w trakcie transportu i przechowywania. Nasza folia stretch biała 1,50 kg to rewelacyjne rozwiązanie, folia zabezpiecza przed czynnikami pogodowymi czy po prostu przed niepożądanym wzrokiem. To świetny wybór i alternatywa dla folii stretch CZARNEJ i NIEBIESKIEJ - dlatego zapraszamy. U nas folia dostępna jest w bardzo atrakcyjnej cenie - jesteśmy otwarci na negocjacje cenowe. Dzięki swojej białej barwie, folia stretchowa wyróżnia się na tle innych materiałów pakowych, co ułatwia identyfikację paczek oraz umożliwia oznaczanie i etykietowanie. Jest to szczególnie ważne w magazynach, gdzie łatwe rozpoznanie zawartości i organizacja są niezbędne dla skutecznego zarządzania zapasami.

Folia stretch biała 1,5 kg - gdzie znajdzie zastosowanie?

Folia stretchowa biała znajdzie zastosowanie w wielu branżach, szczególnie tam, gdzie konieczne jest pakowanie czy zabezpieczanie przedmiotów. Jest mocna, dlatego można stosować ją w wielu branżach produkcji czy przemysłu. Szczególnie sprawdza się w branży transportowej, remontowej czy budowlanej, gdyż pozwala na utrzymanie przedmiotów w odpowiedniej pozycji, zapobiegając ich przemieszczaniu się czy spadaniu z palety. Najczęściej stosuje się ją w sklepach, magazynach, hurtowniach i domach. Idealnie nadaje się w miejscach składowania i transportowania. Nasze folie występują w różnych wagach i kolorach - podstawowa transparent, folia stretch czarna 3 kg ,niebieska i biała są odporne na działanie wilgoci. Świetnie zabezpieczają przed brudem, kurzem, wodą i blaknięciem towaru. Dzięki temu wszystkie owinięte nią przedmioty czy palety mogą pozostać w nienagannym stanie. Folia stretch biała to produkt, który zasługuje na uwagę wielu firm czy gospodarstw domowych, dlatego zapraszamy do zakupów.


Oferujemy szeroką gamę folii stretch dopasowaną do indywidualnych wymagań klientów.

STRETCHOWA FOLIA BIAŁA - nadaje paczkom świetnego wyglądu i pomaga w identyfikacji zapakowanych produktów.

Folia stretchowa BIAŁA o wadze 1,5 kg to niezastąpiony materiał pakowy, który oferuje trwałą ochronę, stabilność i łatwość aplikacji. Bez względu na branżę, w której się znajdujesz, ta folia zapewnia niezawodne zabezpieczenie Twoich produktów i ułatwia zarządzanie logistyką. W naszej ofercie znajdziesz również inne produkty takie jak: folia czarna, folia stretch maszynowa, folia hurt i folia stretch przezroczysta.

Dodano produkt do porównania