Szanowni Państwo, nasz sklep jest w trakcie aktualizacji co może powodować utrudnienia w składaniu zamówień, prosimy o kontakt drogą mailową na adres sklep@123folia.pl - dołożymy wszelkich starań aby zamówienia były realizowane na bieżąco.

Najczęściej kupowane

Kategorie

Informacja

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

Taśma SMART 48/60y Solvent Brązowa

Nowy produkt

Taśma pakowa SMART Brązowa

  • Szerokość 48mm
  • Długość 60 yardów
  • Kolor BRĄZOWA
  • Klej Solvent
  • Jednostka sprzedaży 1 szt.
  • Opakowanie zbiorcze 36 szt.

Więcej szczegółów

3456 Przedmioty

3,43 zł brutto

2,79 zł netto

3,75 zł za 1szt.

Taśmy pakowe SMART w kolorze brązowym są bardzo łatwe w użyciu, co oznacza, że nie wymagają one specjalnych umiejętności, można jej używać do zaklejania ręcznego lub z dyspenserami dostępnymi w naszym sklepie.

Taśmy klejące SMART są znane ze swojej wytrzymałości, wyprodukowane z najwyższej jakości produktów, z klejem na bazie kauczuku naturalnego - SOLVENT.  Taśmy pomagają zabezpieczyć paczkę przed rozpadnięciem lub rozszczelnieniem w czasie transportu lub magazynowania.

Dzięki taśmom klejącym SMART można błyskawicznie zapakować wiele paczek w krótkim czasie, co oznacza, że proces pakowania jest szybszy i bardziej wydajny. Pozwala to zaoszczędzić czas i pieniądze. Taśmy posiadają klej który przylega doskonale do każdego rodzaju powierzchni - od kartonów, przez folię stretch po papier.

Taśmy pakowe SMART zabezpieczają zawartość paczki przed uszkodzeniem, wilgocią i zabrudzeniem podczas transportu i magazynowania. Dzięki swoim doskonałym właściwościom zapakujesz każdą paczkę czy karton.

Dodano produkt do porównania