Najczęściej kupowane

Informacja

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.
Folia stretch MASZYNOWA 23my KG Zobacz większe

FOLIA STRETCH MASZYNOWA 23my kg

Nowy produkt

FOLIA STRETCH MASZYNOWA kg

Najłatwiejszym i najefektywniejszym sposobem zabezpieczenia towaru na paletach jest owinięcie FOLIĄ STRETCH MASZYNOWĄ. Dzięki zabezpieczeniu ładunku folią stretch zsunięcie towaru z palety jest niemożliwe. 

Folia przydatna jest przy:

-pakowaniu towaru,

-wysyłce,

-magazynowaniu.

Oferta dotyczy FOLII STRETCH transparentnej MASZYNOWEJ, cena podana za kg folii.

Więcej szczegółów

9998 Przedmioty

8,86 zł brutto

7,20 zł netto

8,86 zł za kg

FOLIA STRETCH MASZYNOWA

Oferujemy szeroką gamę folii dopasowanych do indywidualnych wymagań klientów.

Jeżeli potrzebują Państwo FOLII MASZYNOWEJ innych rozmiarów, w czarnym kolorze lub o innej wadze, zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Parametry:

  • szerokość: 50 cm
  • waga tulei: 1,6 kg
  • grubość folii: 23 mikrony
  • naciąg: 160%
  • tolerancja parametrów: +/-3%
  • waga rolki: 16 kg netto
  • cena za kilogram

Folia stretchowa kg

Wiemy, że nasi klienci stawiają na jakość zamawianych produktów. Ogromne znaczenie ma fakt, czy folia się dobrze klei, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby produkty w naszym sklepie spełniały wymagania wszystkich klientów.

Folia stretchowa odgrywa potężną rolę przy pakowaniu paczek, jak i palet, dlatego proponujemy produkty tylko z górnej półki.

Każda folia oferowana w tej sekcji jest wykonana z wyselekcjonowanych materiałów, które zapewniają doskonałą rozciągliwość, a jednocześnie nie ulegają łatwemu rozdarciu. Nasze produkty idealnie nadają się do pakowania wszelkiego rodzaju towarów.

FOLIA STRETCH w naszym sklepie gwarantuje wysoki poziom ochrony przed uszkodzeniami mechanicznymi czy szkodliwym działaniem promieniowania słonecznego.

Dodatkowo stretch w naszym sklepie jest w rozsądnej cenie, którą w każdej chwili możemy negocjować, dlatego gorąco zachęcamy do zapoznania się z każdym artykułem i skorzystania z naszej oferty!

Dodano produkt do porównania