Szanowni Państwo, nasz sklep jest w trakcie aktualizacji co może powodować utrudnienia w składaniu zamówień, prosimy o kontakt drogą mailową na adres sklep@123folia.pl - dołożymy wszelkich starań aby zamówienia były realizowane na bieżąco.

Najczęściej kupowane

Kategorie

Informacja

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

TAŚMA SMART 48/60y SOLVENT BRĄZOWA 36szt.

Nowy produkt

Taśma pakowa SMART karton 36szt.

  • Szerokość 48mm
  • Długość 60 yardów
  • Kolor BRĄZOWA
  • Klej Solvent
  • Jednostka sprzedaży 36 szt.

Więcej szczegółów

49 Przedmioty

121,77 zł brutto

99,00 zł netto

3,38 zł za 1szt.

TAŚMA PAKOWA SMART BRĄZOWA

SOLVENT 48x60 - 36szt.

Taśma pakowa SMART to bardzo popularny produkt, jakość taśmy samoprzylepnej smart jest z najwyższej półki. Produkt wykorzystywany w różnych gałęziach, od magazynowania i logistyki po pakowanie paczek i przesyłek w gospodarstwach domowych. Jest to elastyczna taśma samoprzylepna, która służy do zabezpieczania i zamykania opakowań. Najczęściej spotykana taśma w magazynach. W naszym sklepie internetowym 123folia.pl w Gdańsku oferujemy TAŚMĘ PAKOWĄ SMART, w dwóch opcjach kolorystycznych: taśma klejąca przezroczysta i taśma klejąca brązowa aby sprostać różnym potrzebom klientów. Nasza oferta obejmuje taśmy o różnych szerokościach, grubościach i klejach, dzięki czemu każdy znajdzie produkt odpowiedni dla swoich potrzeb. Posiadamy w asortymencie taśmy pakowe papierowe, malarskie, kolorowe jak i taśmy z Twoim LOGO, napisz do nas! prześlemy wycenę - sklep@123folia.pl

Zapewniamy szybką i bezpieczną dostawę do dowolnego miejsca w kraju oraz atrakcyjne ceny. Nasz zespół jest gotowy do udzielania porad i pomocy w wyborze odpowiedniego produktu oraz odpowiada na wszelkie pytania dotyczące naszej oferty.

Dodano produkt do porównania