Szanowni Państwo, nasz sklep jest w trakcie aktualizacji co może powodować utrudnienia w składaniu zamówień, prosimy o kontakt drogą mailową na adres sklep@123folia.pl - dołożymy wszelkich starań aby zamówienia były realizowane na bieżąco.

Najczęściej kupowane

Kategorie

Informacja

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

TAŚMA SMART 48/60y SOLVENT BRĄZOWA 216szt.

Nowy produkt

Taśma pakowa SMART karton 216szt.

  • Szerokość 48mm
  • Długość 60 yardów
  • Kolor BRĄZOWA
  • Klej Solvent
  • Jednostka sprzedaży 6 kartonów - 216 szt.

Więcej szczegółów

10 Przedmioty

717,34 zł brutto

583,20 zł netto

3,32 zł za 1szt.

TAŚMA PAKOWA SMART

SOLVENT 48x60 - 216szt. (6 kartonów)

Taśma pakowa SMART typu SOLVENT to rodzaj taśmy klejącej, która charakteryzuje się wysoką wytrzymałością rozciąganie i przecieranie. Doskonale sprawdza się przy zamykaniu kartonów, uszczelnianiu paczek owiniętych folią stretch, czy po prostu do wszelkiego pakowania. Klej SOVENT ma bardzo dobrą przyczepność do różnych powierzchni, dlatego taśma pakowa SMART używana jest w wielu przedsiębiorstwach, od firm produkujących okna, po przetwórstwa spożywcze kończąc na sklepach internetowych. Taśmy pakowe SMART są dostępne w różnych szerokościach, dzięki czemu świetnie sprawdzają się w firmach logistycznych.

Taśmy SMART charakteryzują się dobrą odpornością na wilgoć, promieniowanie UV czy temperaturę, co sprawia, że są idealne do stosowania w różnych warunkach środowiskowych. Najlepsza opcja do zapakowania Twoich paczek.

Dodano produkt do porównania