Najczęściej kupowane

Informacja

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

TAŚMA ELEWACYJNA 48/50m TYNKARSKA POMARAŃCZOWA

Nowy produkt

TAŚMA ELEWACYJNA SMART

48/50m TYNKARSKA POMARAŃCZOWA

  • Szerokość 48mm
  • Długość 50 metrów
  • Kolor POMARAŃCZOWY
  • Klej Solvent naturalny
  • Jednostka sprzedaży 1 szt.
  • Opakowanie zbiorcze 24 szt.

Więcej szczegółów

180 Przedmioty

19,99 zł brutto

16,25 zł netto

TAŚMA SMART TYNKARSKA / ELEWACYJNA

Taśma elewacyjna w kolorze pomarańczowym, to wysokiej jakości produkt, który jest niezbędny podczas wykonywania prac tynkarskich na elewacjach budynków. Taśma elewacyjna została wykonana z trwałego i elastycznego materiału, który zapewnia doskonałą przyczepność do różnych powierzchni: chropowatych tynkach, gładkich ścian, płytkach, kamieniach, cegłach, drewnie i wielu innych.

Pomarańczowa taśma SMART umożliwia precyzyjne ułożenie na powierzchni tynkowanej. Dzięki temu tynkowanie staje się bardziej efektywne i dokładne. Kolor taśmy pomaga nawet w ciężkich warunkach.

Produkt ten jest łatwy w użyciu i zapewnia ochronę przed ewentualnymi uszkodzeniami powstałymi podczas wykonywania prac tynkarskich. Taśma jest również wodoodporna, co sprawia, że można jej używać na zewnątrz budynków bez obaw o zmianę właściwości.

Jeśli szukasz solidnego i niezawodnego produktu do prac tynkarskich na elewacjach, taśma SMART jest właśnie dla Ciebie. Z pewnością przyspieszy i ułatwi Twoją pracę, pozwalając uzyskać doskonałe efekty i zadowolenie z wykonanej pracy.

Dostępne w sklepie 123folia.pl w Gdańsku różne wymiary i nawoje: 38mm na 20m, 38mm na 50m, 48mm na 20m, 48mm na 50m.

Dodano produkt do porównania