Szanowni Państwo, nasz sklep jest w trakcie aktualizacji co może powodować utrudnienia w składaniu zamówień, prosimy o kontakt drogą mailową na adres sklep@123folia.pl - dołożymy wszelkich starań aby zamówienia były realizowane na bieżąco.

Najczęściej kupowane

Kategorie

Informacja

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

TAŚMA SMART 72/60y SOLVENT TRANSPARENT

Nowy produkt

Taśma pakowa SMART SZEROKA

  • Szerokość 72mm
  • Długość 60 yardów
  • Kolor Transparent
  • Klej Solvent
  • Jednostka sprzedaży 1 szt.
  • Opakowanie zbiorcze 24 szt.

Więcej szczegółów

360 Przedmioty

7,87 zł brutto

6,40 zł netto

7,87 zł za 1szt.

TAŚMA PAKOWA SMART SOLVENT 72x60y

Taśmy pakowe SMART najbardziej rozpoznawalna marka taśm klejących na rynku, są często używane do zaklejania kartonów, paczek. Taśma na bazie kleju SOLVENT - kauczuk naturalny. Wszechstronny produkt używany w różnych gałęziach biznesu. Taśmy pakowe stosowane są w zakładach produkcyjnych, centrach logistycznych, magazynach czy centrach wysyłkowych.

Taśma pakowa jest przydatna w codziennym użytku, na przykład do zaklejania kartonów przy przeprowadzce, do pakowania prezentów, czy też do czasowego zabezpieczania różnych przedmiotów.

TAŚMA SMART to wysoka przyczepność. Klej naturalny SOLVENT ma niezwykle dobrą przyczepność do różnych powierzchni, co oznacza, że taśmy klejące z klejem naturalnym mogą być stosowane na różnych materiałach i powierzchniach.

Klej naturalny użyty na taśmach SMART jest produkowany z naturalnych składników, takich jak żywice roślinne, które są bardziej przyjazne dla środowiska niż niektóre syntetyczne kleje.

Szerokość taśmy klejącej 72mm świetnie nadaję się przy zaklejaniu dużej ilości kartonów, nie jest konieczne zaklejanie łączenia kartonów dwukrotnie. Oszczędzasz czas używając szerokiej taśmy.

Dodano produkt do porównania