Najczęściej kupowane

Informacja

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.
Folia stretch czarna 1,5kg Zobacz większe

FOLIA STRETCH CZARNA PALETA 420 szt. x 1,50 kg

Nowy produkt

CZARNY STRETCH 1,50 kg

Parametry:

  • szerokość: 50cm
  • waga brutto rolki 1,5kg
  • standardowa tuleja 500
  • grubość folii 23 mikrony
  • naciąg 160%
  • tolerancja parametrów +/-3%
  • folia czarna

Więcej szczegółów

5 Przedmioty

5 646,44 zł brutto

4 590,60 zł netto

13,44 zł za 1szt.

FOLIA STRETCH CZARNA

PALETA 420 szt. x 1,50 kg

Najłatwiejszym i najefektywniejszym sposobem zabezpieczenia towaru na paletach jest ręczne owinięcie, aby ukryć zawartość, stosuje się folię stretch CZARNĄ. Dzięki zabezpieczeniu ładunku taką folią zsunięcie towaru z palety jest niemożliwe.

Stretch CZARNY, który charakteryzuje się dużą rozciągliwością, wytrzymałością i kleistością. Najlepszy do pakowania paczek — wysyłanych kurierem.

Zamówienia hurtowe w naszym sklepie uwzględniają koszt dostawy. Kupując w hurcie namawiamy do negocjacji cen.

Oprócz folii stretch czarnej znajdą Państwo na naszej stronie folie w kolorze przezroczystym, niebieskie, białe na zamówienie również inne kolory - różowy czy zielony. Różnorodność akcesoriów do pakowania od taśm pakowych przez wypełniacze papierowe po woreczki strunowe. Kolejną kategorią są artykuły biurowe.

Naszymi klientami są zarówno użytkownicy indywidualni, jak i przedstawiciele firm zużywających tego typu materiały w dużych ilościach. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, dostarczamy FOLIE STRETCH nie tylko w różnych kolorach, ale również o różnej grubości i wadze. W ofercie naszego sklepu e-commerce posiadamy rolki do ręcznego pakowania od 1 kg do nawet 3,8 kg, aby każdy znalazł produkt odpowiadający jego potrzebom.

Folia stretchowa najwyższej jakości

Mamy pełną świadomość, że jakość zamawianych materiałów ma dla naszych klientów ma ogromne znaczenie, folia stretchowa odgrywa potężną rolę przy pakowaniu paczek, jak i palet, dlatego proponujemy produkty tylko z górnej półki.

Każda folia stretchowa oferowana w tej sekcji jest wykonana z wyselekcjonowanych materiałów, które zapewniają doskonałą rozciągliwość, a jednocześnie nie ulegają łatwemu rozdarciu. Nasze produkty idealnie nadają się do pakowania wszelkiego rodzaju towarów.

Gwarantuje wysoki poziom ochrony przed uszkodzeniami mechanicznymi czy szkodliwym działaniem promieniowania słonecznego. Dodatkowo strecz na naszej stronie jest w rozsądnej cenie, którą w każdej chwili możemy negocjować, dlatego gorąco zachęcamy do zapoznania się z każdym artykułem i skorzystania z naszej oferty!

Zamawianie folii stretchowej w ilości paletowej pozwala na dostosowanie ilości do potrzeb produkcji lub magazynu. W sklepie 123folia.pl można wybrać różne rodzaje folii, grubości i dostosować ilość nawoju. Dokładamy wszelkich starań aby spełnić Państwa indywidualne wymagania. - Zadzwoń, chętnie doradzimy!

Dodano produkt do porównania