Szanowni Państwo, nasz sklep jest w trakcie aktualizacji co może powodować utrudnienia w składaniu zamówień, prosimy o kontakt drogą mailową na adres sklep@123folia.pl - dołożymy wszelkich starań aby zamówienia były realizowane na bieżąco.

Najczęściej kupowane

Kategorie

Informacja

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

TAŚMA PAPIEROWA KRAFT 50x50 / brązowa

Nowy produkt

TAŚMA PAKOWA BIO KRAFT

50mm/50m SOLVENT / KAUCZUK

  • Papierowa
  • Ekologiczna
  • Biodegradowalna

Więcej szczegółów

9,11 zł brutto

7,40 zł netto

9,11 zł za 1szt.

Wysokiej jakości EKOLOGICZNA TAŚMA PAKOWA PAPIEROWA, nadająca się do recyklingu, bez konieczności odrywania jej od kartonów - cały karton wraz z taśmą może być poddany recyklingowi. Klej na bazie kauczuku naturalnego (SOLVENT) zapewnia trwałe połączenie z klejoną powierzchnią, dzięki czemu jest ona odpowiednia do PAKOWANIA PACZEK z grubej tektury.

Do czego stosowana jest taśma papierowa ?

Pakowanie i wysyłka - taśma papierowa może być używana do zabezpieczania paczek i przesyłek podczas transportu. Jest to bardziej ekologiczna alternatywa dla taśm klejących wykonanych z tworzyw sztucznych.

Estetycznie wygląda karton zaklejony taśmą papierową niż inną taśmą klejącą.

Łatwa do usunięcia - taśma papierowa jest łatwa do usunięcia, co oznacza, że nie zostawia kleju na powierzchniach, co może być trudne do usunięcia w przypadku tradycyjnych taśm klejących.

Taśma papierowa eko kraft przede wszystkim jest ekologiczna i biodegradowalna. Klej kauczukowy jest bardzo wytrzymały oraz bez problemu zakleja szorstkie lub zabrudzone powierzchnie.

Sprzedaż hurtowa taśm klejących podlega negocjacji cenowej, w sprawach cen indywidualnych zapraszamy do kontaktu sklep@123folia.pl

Dodano produkt do porównania