Najczęściej kupowane

Informacja

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

TAŚMA PAPIEROWA KRAFT 50x50 / brązowa

Nowy produkt

TAŚMA PAKOWA BIO KRAFT

50mm/50m SOLVENT / KAUCZUK

  • Papierowa
  • Ekologiczna
  • Biodegradowalna

Więcej szczegółów

9,11 zł brutto

7,40 zł netto

9,11 zł za 1szt.

TAŚMA PAPIEROWA

Wysokiej jakości EKOLOGICZNA TAŚMA PAKOWA PAPIEROWA, nadająca się do recyklingu, bez konieczności odrywania jej od kartonów - cały karton wraz z taśmą może być poddany recyklingowi. Klej na bazie kauczuku naturalnego (SOLVENT) zapewnia trwałe połączenie z klejoną powierzchnią, dzięki czemu jest ona odpowiednia do PAKOWANIA PACZEK z grubej tektury.

Do czego stosowana jest taśma papierowa ?

Pakowanie i wysyłka - taśma papierowa może być używana do zabezpieczania paczek i przesyłek podczas transportu. Jest to bardziej ekologiczna alternatywa dla taśm klejących wykonanych z tworzyw sztucznych.

Estetycznie wygląda karton zaklejony taśmą papierową niż inną taśmą klejącą.

Łatwa do usunięcia - taśma papierowa jest łatwa do usunięcia, co oznacza, że nie zostawia kleju na powierzchniach, co może być trudne do usunięcia w przypadku tradycyjnych taśm klejących.

Taśma papierowa eko kraft przede wszystkim jest ekologiczna i biodegradowalna. Klej kauczukowy jest bardzo wytrzymały oraz bez problemu zakleja szorstkie lub zabrudzone powierzchnie.

Sprzedaż hurtowa taśm klejących podlega negocjacji cenowej, w sprawach cen indywidualnych zapraszamy do kontaktu sklep@123folia.pl

Dodano produkt do porównania