Szanowni Państwo, nasz sklep jest w trakcie aktualizacji co może powodować utrudnienia w składaniu zamówień, prosimy o kontakt drogą mailową na adres sklep@123folia.pl - dołożymy wszelkich starań aby zamówienia były realizowane na bieżąco.

Najczęściej kupowane

Kategorie

Informacja

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

TAŚMA OSTRZEGAWCZA "Ostrożnie Szkło"

Nowy produkt

Parametry:

  • Szerokość: 48mm
  • Długość: ok 50m
  • Jednostka sprzedaży : szt.
  • Rodzaj kleju: kauczukowy syntetyczny
  • Wytrzymała w niskich temp.
  • Trwała

Więcej szczegółów

349 Przedmioty

3,99 zł brutto

3,24 zł netto

3,99 zł za 1szt.

TAŚMA Klejąca OSTROŻNIE SZKŁO

Taśma ostrzegawcza z nadrukiem OSTROŻNIE SZKŁO to specjalna taśma klejąca, które ma na celu ostrzeganie ludzi przed możliwym niebezpieczeństwem związanym ze szkłem lub kruchym towarem. Są one powszechnie stosowane, naprzemiennie z etykietami - naklejkami - UWAGA SZKŁO,

Taśma ostrzegawcza to świetne narzędzie łączące taśmę pakową z prośbą o należyte traktowanie Twoich paczek. Łatwa w użyciu - taśmy ostrzegawcze "Ostrożnie szkło" są łatwe w użyciu i można je łatwo nakleić na paczkę, aby ostrzec o zawartości szklanych elementów.

Podsumowując, stosowanie taśm ostrzegawczych "Ostrożnie szkło" na paczkach jest ważne, aby zwiększyć świadomość bezpieczeństwa, chronić zawartość paczki przed uszkodzeniem. Jest to łatwe w użyciu i dostępne w sklepie 123folia.pl narzędzie, które pozwala na zabezpieczenie Twoich produktów i paczek.

Dodano produkt do porównania