Najczęściej kupowane

Kategorie

Informacja

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

FOLIA STRETCH CZARNA 3 kg

Nowy produkt

Najłatwiejszym i najefektywniejszym sposobem zabezpieczenia towaru na paletach jest ręczne owinięcie folią stretch.

Oferta dotyczy folii stretch czarnej, o wadze brutto 3.00kg z użyciem tulejki o wadze 500g

Więcej szczegółów

9899 Przedmioty

32,18 zł brutto

26,16 zł netto

FOLIA STRETCH CZARNA 3 kg

Doskonałej jakości folia stretch czarna 3 kg przyda się każdemu, kto chce w sprawny i szybki sposób opakować dowolną rzecz. Doskonale nada się do zabezpieczenia pojedynczych pakunków, jak również świetnie ochroni produkty znajdujące się podczas transportu na paletach. W momencie, gdy warstwa folii stretch owija przedmioty znajdujące się na palecie, te nie mogą się przesuwać, a więc nie uszkadzają się ani nie spadają.

Nie ma znaczenia, czy chcą Państwo przetransportować i zabezpieczyć coś dużego, czy raczej przedmiot o niewielkich gabarytach. Folia stretch odpowiednio się rozciąga, dlatego przykryje bez problemu każdą powierzchnię. Jej zaletą okazuje się także łatwość samego pakowania – wystarczy owinąć przedmiot lub przedmioty, które ma chronić, rozwijając taśmę bezpośrednio z rolki.

Folia stretch czarna 3 kg – najlepsza jakość i wytrzymałość

Jako doświadczony producent folii stretch oferujemy wyłącznie folię najwyższej jakości, która okazuje się idealnym zabezpieczeniem, ponieważ nie ulega zbyt łatwo uszkodzeniom i nie ulega szybkiemu rozdarciu. Wręcz przeciwnie – jest niezwykle wytrzymała i odporna na wszelkiego rodzaju rozciąganie oraz naciąganie. Dzięki temu mają Państwo pewność, że wybierając naszą folię, sięgają Państwo po to, co najlepsze.

W ofercie znajduje się folia stretch czarna 3 kg na rolce. Ma 50 centymetrów szerokości, natomiast jej grubość ma wartość 23 mikronów. Jej rozciąg jest naprawdę imponujący, a wynosi minimum 160%. Jeśli więc chcecie Państwo profesjonalnie zabezpieczyć przewożony lub przesyłany towar, stawiajcie Państwo wyłącznie na folię o najlepszych parametrach. Ze swojej strony możemy zapewnić, że prezentowana folia stretch w uniwersalnym, czarnym kolorze, sprawdzi się niemal w każdej sytuacji.

Oferujemy szeroką gamę folii stretch dopasowaną do indywidualnych wymagań klientów.

Parametry:

  • szerokość: 50cm
  • waga tulei pięćset gram
  • waga brutto rolki 3kg
  • grubość folii 23 mikrony
  • naciąg 160%
  • tolerancja parametrów +/-3%

Folia stretch, która charakteryzuje się dużą rozciągliwością, wytrzymałością. Najlepsza folia do pakowania paczek. Zakupy w naszym sklepie to gwarancja zakupu od producenta.

Dodano produkt do porównania