Szanowni Państwo, nasz sklep jest w trakcie aktualizacji co może powodować utrudnienia w składaniu zamówień, prosimy o kontakt drogą mailową na adres sklep@123folia.pl - dołożymy wszelkich starań aby zamówienia były realizowane na bieżąco.

Najczęściej kupowane

Kategorie

Informacja

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

Folia stretch 1,5 kg transparent

Nowy produkt

Parametry:

  • szerokość: 50cm
  • waga tulei pięćset gram
  • waga brutto rolki 1,5 kg
  • grubość folii 23 mikrony
  • naciąg 160%
  • tolerancja parametrów +/-3%

Więcej szczegółów

936 Przedmioty

12,55 zł brutto

10,20 zł netto

12,55 zł za 1szt.

Folia Stretch 1,5 kg

Ręczna folia stretch jest bardzo popularnym i skutecznym materiałem do pakowania i zabezpieczania towarów, dlatego w naszym sklepie zapewniamy szeroki wybór artykułów do pakowania.

Stretch przeźroczysty to niezbędny artykuł w Twoim biznesie. Jeśli potrzebujesz zapakować paczkę, czy towar i chronić przed uszkodzeniami podczas transportu i magazynowania, wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom, oferując folię 1,50 kg, wykonaną z wysokiej jakości tworzywa, która jest odporna na wilgoć czy kurz.

Folia stretchowa oferowana na naszej stronie www.123folia.pl jest stosunkowo tania i dostępna w różnych rozmiarach i kolorach, co umożliwia jej wykorzystanie w wielu branżach. Sprawia, że jest wykorzystywana przez firmy działające w różnych gałęziach produkcji czy handlu.

Podsumowując, folia 1,5 kg transparent jest bardzo użytecznym materiałem, który chroni paczki przed uszkodzeniami i wilgocią, a jednocześnie jest łatwa do stosowania.

TRÓJMIASTO i okolice - Gdańsk, Gdynia, Sopot dostawy spełniające minimum logistyczne realizowane są bezpłatnie.

Dodano produkt do porównania