Najczęściej kupowane

Informacja

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.
Foliopaki kurierskie - 310x420 A3 50szt. Zobacz większe

Foliopaki kurierskie - 310x420 A3 50szt.

Nowy produkt

FOLIOPAKI KURIERSKIE A3 50szt.

Koperty kurierskie z folii, kolor biały, z paskiem do zaklejania.

  • Wymiary: 310mm x 420mm
  • Format: A3
  • Grubość folii 50my
  • Jednostka sprzedaży 50szt.

Więcej szczegółów

10 Przedmioty

13,52 zł brutto

10,99 zł netto

Koperta foliowa A3

W naszym sklepie oferujemy nie tylko folię stretch, posiadamy również akcesoria do wysyłki wszelkiego rodzaju towaru. FOLIOPAKI kurierskie, koperty idealne nadają się do wysyłki różnego rodzaju przesyłek — szczególnie lubiane przez osoby wysyłające odzież, obuwie i wszelkiego rodzaju materiały, których nie trzeba zabezpieczać np. folią bąbelkową.

Koperty foliowe wykonane są z trwałego materiału o grubości 50 mikronów co sprawia, że są odporne na uszkodzenia czy rozerwania, foliopaki gwarantują bezpieczny transport zawartości.

W naszym asortymencie znajdą Państwo koperty foliowe o różnych rozmiarach, dzięki czemu z łatwością dobiorą Państwo odpowiednią opcję do swoich potrzeb. Nasze koperty foliowe posiadają także solidne zamknięcia, które zapewniają bezpieczeństwo przesyłek.

Kolor foliopaków — biały kryjący, wewnątrz zaś czarny zadruk powoduje, że zawartość zostanie skrzętnie ukryta.

Ponadto koperty foliowe są łatwe w użyciu i szybkie w pakowaniu, dzięki czemu zaoszczędzą Państwo czas podczas przygotowywania przesyłek. Zapewniamy również konkurencyjne ceny oraz szybką i wysyłkę.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kopert foliowych kurierskich i do zakupów reszty potrzebnych artykułów do pakowania paczek.

Koperty foliowe są wykonane z mocnej folii, który zapewnia ochronę przedmiotom przed zarysowaniami, wgnieceniami i innymi uszkodzeniami. FOLIOPAKI są lekkie, co oznacza, że koszt wysyłki jest zazwyczaj niższy niż w przypadku cięższych materiałów a jednocześnie nie podnosi wagi wysyłanych przedmiotów co przekłada się na oszczędność na wysyłce kurierskiej.

Dodano produkt do porównania